Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamerzysta na weselu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kamerzysta na weselu?

    Czu uważacie, że warto jest zainwestować w kamerzystę na weselu? Jak często się ogląda taki film? Czy nie lepiej zrobić więcej ładnych zdjęć? A z drugiej strony, jaką mam pewność, że filmiki na są faktycznie dziełami konkretnych kamerzystów?

  • #2
    Ja nie wiem właśnie, mało kto już chyba ogląda takie filmy ale moi rodzice mówią że to super pamiątka.

    Komentarz


    • #3
      Jak najbardziej to opłacalna inwestycja. Sama często wracam z mężem do filmu z naszego wesela.

      _____________

      Komentarz


      • #4
        Mam kumpla kamerzystę i jak go ostatnio pytałem czy ma wolną sobotę to odpowiedział mi że ma wszystkie soboty zajęte w tym roku

        _____________________________________

        Komentarz


        • #5
          Jeśli masz jako kamerzysta zajęte wszystkie soboty to kasy masz mnóstwo

          ________________________________________

          Komentarz


          • #6
            Nie powiedziałbym że ma mnóstwo kasy.Bo jakby się rozliczał zgodnie z prawem to od tej kwoty co zarabia w soboty trzeba odjąć 19%, a do tego jeszcze zus tzreba opłacić.

            __________________________________________________ ______________

            Komentarz


            • #7
              Mnie się wydaje, że lepiej skorzystać z , niż potem żałować, że najpiękniejsze chwile odeszły bezpowrotnie W końcu nie jest to niewiadomo jak duży wydatek...

              Komentarz


              • #8
                Myślę, że fajnie jest sprawić sobie taką pamiętkę na całe życie

                Komentarz

                Pracuję...
                X