Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka woda do gabinetu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka woda do gabinetu?

    Kilku pacjentów zwróciło mi ostatnio uwagę, że w gabinecie a raczej w poczekalni brakuje dystrybutora z wodą. Rzeczywiście gabinet funkcjonuje bardzo krótko i nawet nie pomyślałam o zaopatrzeniu w wodę pitną dla pacjentów. Jaki dystrybutor wybrać? jak cenowo to wygląda? może bardziej opłaca się woda w butelkach? jakoś nie jestem przekonana do tych baniaków....

  • #2
    Woda w butelkach na pewno nie, będą Ci ją zwyczajnie podkradać! A nawet jak nie to każdy bierze butelkę i pół litra nie ma, a tak weźmie sobie tylko kubeczek wyjdzie i oszczędniej i praktyczniej zamówić . U nas się sprawdza, co 4 tygodnie mamy dostawy świeżej wody. W razie jakichkolwiek problemów działa sprawnie obsługa klienta

    Komentarz


    • #3
      Super, wielkie dzięki za wszystkie porady Na pewno mi się przydadzą

      Komentarz


      • #4
        FajneFajne przydatne porady, dzięki

        Komentarz


        • #5
          Do domu mi by się przydał taki dystrybutor też

          Komentarz


          • #6
            jak nie masz dobrej kranówki jak ta w stolicy to pewnie, takie coś się do domu przyda, u nas idzie sporo wody gdyby nie była smaczna i czysta pewnie też byśmy się skusili na takie rozwiązanie

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez marcelina Zobacz posta
              Kilku pacjentów zwróciło mi ostatnio uwagę, że w gabinecie a raczej w poczekalni brakuje dystrybutora z wodą. Rzeczywiście gabinet funkcjonuje bardzo krótko i nawet nie pomyślałam o zaopatrzeniu w wodę pitną dla pacjentów. Jaki dystrybutor wybrać? jak cenowo to wygląda? może bardziej opłaca się woda w butelkach? jakoś nie jestem przekonana do tych baniaków....
              O wodę w poczekalni należy zadbać, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pacjenci muszą czuć się w gabinecie komfortowo szczególnie w cieplejsze dni przyda się woda. U siebie mam właśnie wodę w baniakach od aquamo i ja jestem zadowolona z takiego rozwiązania. Jeśli Ty nie jesteś przekonana to pomyśl o postawieniu dystrybutora Wtedy będziesz mogła zaopatrzyć swoich pacjentów również w wodę gorącą czy gazowaną. Koszt to 2,99 za dzień, ale w cenie jest wymiana filtrów, wymiana na nowy w razie awarii oraz okresowe przeglądy.
              Ostatnio edytowany przez kersi; 11.03.2019, 04:06.

              Komentarz


              • #8

                Zawsze szkolenia i konsultacje mają sens, i co za tym idzie należy z nich korzystać. W końcu bądź co bądź chodzi o podnoszenie własnych kwalifikacji.

                Komentarz


                • #9
                  Dystrybutor znacznie bardziej się opłaca. Butelkowa opcja będzie zbyt droga zwłaszcza do takiego miejsca. Wybierz coś po opiniach w necie. Ja tak działam i zawsze wybieram tylko najlepsze opcje.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X