Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

miejsce na konferencje i szkolenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • miejsce na konferencje i szkolenia

    Często są organizowane kursy, szkolenia lub sympozja. Nieraz moji koledzy ze świetnym doświadczeniem chcą się podzielić wiedzą. Dwa tygodnie temu miałam przyjemność być na takim spotkaniu, sympozjum o nowatorskich metodach znieczulania i był on zorganizowany w przepięknej scenerii w Hotelu Perła Południe. Mogę polecić i to bardzo to miejsce, zaplecze organizacyjne, hotelowe jak i żywienie, spa, basen to najwyższy poziom, proszę poszukać w necie i odwiedzić stronę tego hotelu i sami tu czytający się przekonacie się o tym drodzy forumowicze.

  • #2
    To prawda, że dobra sceneria jak i otoczenie sprzyja bardziej owocnym szkoleniom. Sam często uczestniczę w podobnych sympozjach, szkoleniach i targach biznesowych na terenie całego kraju. Zawsze lubiłem polskie góry, bo choć mam dość daleko to lubię ten niepowtarzalny górski klimat. Miałem przyjemność gościć w progach hotelu Perła Południa w Beskidzie Sądeckim i faktycznie robi on wielkie wrażenie - nie tylko w związku z pracą, ale również prywatnie jako miejsce na odpoczynek jest wręcz wymarzony Zobaczcie ich stronę bo naprawdę warto. Pozdrawiam!

    Komentarz


    • #3
      Wydaję mi się, że lepszą lokalizacją byłyby tereny pod Warszawą. Jest tam kilka hoteli o bardzo wysokim standardzie znajdujące się w przyjemnym otoczeniu.

      Komentarz


      • #4
        Pod Warszawą jest jednak ciężko coś znaleźć. Czasami ma się też ochotę wyjechać gdzieś poza duże miasto

        Komentarz


        • #5
          Samip, muszę Ci przyznać rację. Może warto byłoby w takim razie sprawdzić - ten hotel znajduje się w niedużej, spokojnej miejscowości, więc powinien być idealny. Jest tam też karczma oraz restauracja, więc o posiłki nie musielibyście się martwić.

          Komentarz


          • #6
            Ja pomagałem jakiś czas temu w organizacji konferencji w Gdańsku to samo miejsce, w sensie salę szkoleniową rezerwowaliśmy przez do tego zamawialiśmy catering, a samą obsługę konferencji to już siłami pracowników.

            Komentarz


            • #7
              Jeśli chodzi o miejsce na kameralne szkolenie to ja ze swojej strony polecam salę . Już kilkukrotnie organizowałam tam szkolenia dla moich studentów i zawsze byłam bardzo zadowolona.

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli chodzi o sprawdzone miejsca, to na pewno warto zwrócić uwagę na nich mają ogromna przestrzeń do wynajęcia, a do tego profesjonalnie wyposażoną, pod kątem konferencji, spotkań biznesowych czy szkoleń.

                Komentarz


                • #9
                  Pewnie zajrzę do miejsca którego powyżej podała Zolza tylko nie jestem w ogóle pewien czy to jest te jedne miejsce co szukam od dawna

                  ___________________________________

                  Komentarz


                  • #10
                    szukacie dobrego sprzętu do sal konferencyjnych ? zajrzyjcie tutaj mają na prawdę wysokiej jakości urządzenia, doradzą wam co wybrać i pomogą ze wszystkim, polecam serdecznie

                    Komentarz


                    • #11
                      Moim zdaniem szkolenia dobrze organizować w zakładzie pracy. Dzięki temu pracownicy nie muszą nigdzie jeździć My jak przeprowadzamy okresowe czy też wstępne szkolenia z BHP, to po prostu dzwonimy do i to oni przyjeżdżają do nas by przeprowadzić szkolenie. I to jest naprawdę świetna opcja!

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja dla moich pracowników postanowiłam przeprowadzić szkolenie, no i przy okazji jakąś integrację. Wszystko zorganizowane było w . Bardzo fajne miejsce, mieliśmy dużo miejsca by spokojnie sobie usiąść i uczestniczyć w szkoleniu, jak i też później gdzieś coś dobrego zjeść.

                        Komentarz


                        • #14
                          Można taką smyczkę dać pacjentowi po wizycie. Smycze są wiecznie na topie, bo są praktyczne a jednocześnie stanowią fajny dodatek do ubioru. Przy zamówieniu, zawsze można dogadać się z firmą, co do wyglądu i wzoru żeby były ładniutkie.

                          Komentarz


                          • #15
                            Myślę, że dobrym i tanim miejscem na szkolenia jest szkoła albo inne instytucje naukowe - wynajmują sale za niewielkie pieniądze, tylko, że po godzinach "urzędowania".

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X