Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie gadżety dla pacjentów?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie gadżety dla pacjentów?

    Pomyślałam, że będę się promować poprzez gadżety reklamowe. Chcę je wręczać pacjentom. Macie pomysł, jaki powinnam wybrać?

  • #2
    Szczoteczki do zębów?
    Sam nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. My u nas mamy długopisy reklamowe i jakieś breloczki dla dzieci, takie z miśkami, ale nigdy nie zamawialiśmy bardziej oryginalnych gadżetów.
    Może poszukaj sobie czegoś w katalogu firmy, która nas obsługuje:
    Oni w sumie mają bardzo dużo różnych przedmiotów, to może coś sobie wybierzesz.
    No i bardzo dobrze się z nimi współpracuje, jest dużo taniej niż od przedstawicieli handlowych, z którymi współpracowaliśmy wcześniej.

    Komentarz


    • #3
      Można postawić na gadżety często używane przez pacjenta/klienta. Fajne mogą być . Można taką smyczkę dać pacjentowi po wizycie. Smycze są wiecznie na topie, bo są praktyczne a jednocześnie stanowią fajny dodatek do ubioru. Przy zamówieniu, zawsze można dogadać się z firmą, co do wyglądu i wzoru żeby były ładniutkie.

      Komentarz


      • #4
        My dajemy szczoteczki podróżne, bo co raz więcej pacjentów naszych mam szczoteczki elektryczne. Jeszcze są płyny do płukania ust ... ogólnie zawsze coś związanego z higieną jamy ustnej.

        Komentarz


        • #5
          Szczoteczki fajna sprawa, ale fajnym gadżetem by była piłeczka antystresowa w kształcie zęba chyba fajny gadżet da stomatologii.

          Komentarz


          • #6
            Poza tym może być też smycz na klucze, poręczna i na pewno się przyda

            Komentarz


            • #7
              Wybierz coś co spodoba się małym dzieciom, bo wydaje mi się, że kiedy maluchy dostają gadźety u dentysty to inaczej patrzą na swoją wizytę. W dorosłych bym nie inwestował.

              Komentarz


              • #8
                Po pierwsze postaw na gadżety dla dzieci - to się zawsze sprawdza. A dla dorosłych? Na pewno notatniki - możesz być pewien, że potem będą z nich korzystać.

                Komentarz


                • #9
                  Koperty firmowe

                  Jeżeli przesyłasz sporo listów to może Cię zainteresować taka forma reklamy:

                  Jako dodatek myślę, że takie koperty byłyby świetnym pomysłem.

                  Komentarz


                  • #10
                    Na mojego pięcioletniego syna zadziałały małe dinozaury i kolorowe plomby. Dopiero to go powstrzymało przed próbą ucieczki z fotela.
                    Dorosłym to raczej nie wystarczy Myślę, że dobrym pomysłem aby zatrzymać pacjenta, jest rabat na następną usługę.

                    Komentarz


                    • #11
                      na pewno naklejki ,,dzielny pacjent''

                      Komentarz


                      • #13
                        Nie jest to moja dziedzina, ponieważ kompletnie się na tym nie znam...

                        Komentarz


                        • #14
                          Bardzo fajnymi gadżetami dla pacjentów na pewno są szczoteczki, kalendarze, notesy,długopisy i zeszyty.Nic więcej na ten moment do głowy mi nie przychodzi.

                          __________________________________________________ ______________

                          Komentarz


                          • #15
                            Hah, dobre pytanie. Co moze dawac dentysta? nie wiem, szczoteczki do zebow... sztuczne szczeki. Aparaty na zeby.
                            __________________________________________________ __________________

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X