Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

praca a ciąża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • praca a ciąża

    Prowadzę badania nad aktywnością fizyczną kobiet w ciąży (szczególnie tych związanych z medycyną). Jeśli czytają tą wiadomość Mamy, które mają chwilkę wolnego czasu to proszę wypełnijcie anonimową ankietę dotyczącą aktywności ruchowej w ciąży
    Z góry dziękuję za pomoc

  • #2
    faje palisz?

    Komentarz


    • #3
      o dziekuje za info

      Komentarz


      • #4
        pracowalalm do 8 miesiaca ciazy i w drugirj na pewno od razu ide na zwolninie

        Komentarz


        • #5
          Pewnie na zwolnienie po co sie męczyć popieram, zona moja też od 2 miesiąca była na zwolnieniu

          Komentarz


          • #6
            Mamy, które mają chwilkę wolnego czasu to proszę wypełnijcie anonimową ankietę dotyczącą aktywności ruchowej

            _______________________



            Ostatnio edytowany przez holly14; 13.02.2015, 07:32.

            Komentarz


            • #7
              Chętnie wypełnię tę ankietę. Podeślę ją jeszcze moim koleżankom - mam nadzieję, że uda mi się pomóc.

              Komentarz


              • #8
                Nigdy nie zaszłam w ciążę, więc nie mogę pomóc. Mam nadzieję, że znajdziesz wynik, którego potrzebujesz.

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem kobieta nie powinna pracować w ciąży.Takie jest moje zdanie i jego na pewno nie zmienię w mojej przyszłości.

                  __________________________________________________ __________________________________________________ ___

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X