Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebuje pomocy!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebuje pomocy!!!

    Jakiś miesiąc temu miałam plombowana górną jedynkę i dwójkę. Plombą światłoutwardzalną ,teraz po ok miesiącu zaczęła mnie boleć przestrzeń między tymi zębami. Tzn jeżeli nie dociskam zębów językiem bólu nie ma. Jedynka jest wrażliwa na zimne. Znowu jak palcem dotykam dwójkę to mi się wydaje że ona bardziej promieniuje.Byłam dzisiaj u dentysty po kontroli nic nie stwierdził, tylko że jest ok. Niestety jezeli to nie minie czeka mnie kanałówka a sami wiecie górna jedynka na dodatek martwa to marna sprawa;(

  • #2
    night

    this is very good post

    Komentarz


    • #3
      Skąd jesteś? Bo jeśli Gdynia, Gdańsk, Sopot to polecam gabinet stomatologiczny , to moi znajomi i naprawiają wszelkie "usterki" zębowe. Nie ma co się męczyć.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli jesteś z małopolskiego to zapraszam na , Kęty, Andrychów. Może akurat my będziemy umieli naprawić Twój ząb. Mamy niemal 100% skuteczność w leczeniu takich ubytków.

        Komentarz


        • #5
          ja jestem z małopolskiego

          Komentarz


          • #6
            Myślę, że warto poradzić się znajomych w tej materii. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Piotr680 Zobacz posta
              Myślę, że warto poradzić się znajomych w tej materii. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
              masz rację 100 procent.

              Komentarz

              Pracuję...
              X