Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drukarnia online

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • milenka
  rozpoczął temat Drukarnia online

  Drukarnia online

  Jaka drukarnię online byście mi polecili? Chodzi tutaj o drukarnię z tanimi wizytówkami do przychodni stomatologicznej.

 • hombras11
  odpowiedział(a)
  Ja korzystałam niedawno z drukarni [url=https://www.xero100.pl/]xero warszawa[/url] oni mają fajne dopasowane do klienta ceny i oferty. Możecie wszystko sprawdzić na tej stronie. W ich ofercie znajdziecie drukowanie i kopiowanie czarno-białe, kopiowanie i wydruk kolor oraz skanowanie dokumentów. Zajrzyjcie i poczytajcie.

  Zostaw komentarz:


 • nyarlathotep
  odpowiedział(a)
  Ja swoje zapotrzebowanie na wizytówki zawsze zaspokajałem w drukarni internetowej [URL]https://naklejkon.pl[/URL]. Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku, tak pod względem terminowości, jak i jakości . Może przydadzą Ci się także jakieś naklejki do gabinetu stomatologicznego? Czy to dla młodszych pacjentów, czy to podłogowe dla ozdoby, czy jakieś inne bardziej specjalistyczne? Warto o tym pomyśleć, bo to może dodać sporo charakteru do wnętrza i uczynić je przyjemniejszym dla pacjentów .

  Zostaw komentarz:


 • porky
  odpowiedział(a)
  Ja wizytówki zamawiam najczęściej na stronie drukarni: [url]http://letica.pl/oferta/wizytowki/[/url] kilka razy zamawiałem też u nich nieco większe rzeczy, foldery reklamowe, rozkładane ulotki itd.

  Zostaw komentarz:


 • gosi
  odpowiedział(a)
  Polecam zapoznać się z usługami w drukarni Openprint:
  [url=https://www.openprint.pl]www.openprint.pl[/url]

  Niedroga i solidna drukarnia. Na pewno powinniście być zadowoleni z usług u nich. Miła, fachowa obsługa. Bez problemu, na czas doręczona paczka. Poza tym mają własne studio graficzne, tak wiec nawet jeśli nie masz jeszcze projektu wizytówki to nie stanowi to problemu. Mogą zaprojektować. Poza tym dla nowych klientow z tego co wiem to projekt jest gratisowy ( musisz się jeszcze jednak dowiedzieć czy mają taką promocje).

  Zostaw komentarz:

Pracuję...
X