Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kosmetyki naturalne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja używam kosmetyków naturalnych,roślinnych i jestem bardzo zadowolona ;>

    Komentarz


    • #17
      Ja wraz z wiekiem i doświadczeniem coraz częściej decyduję się na naturalne, delikatne kosmetyki - to moja cera, moje ciało lubi najbardziej. Polecam produkty z Korei, czasami są troszkę droższe niż nasze rodzime, ale jakość jest tego warta.

      Komentarz


      • #18
        Spoko opcja, takich kosmetyków jest już całkiem spory wybór. Jakbyście nie wiedzieli na co postawić to zajrzyjcie na blog mi pomógł już z wieloma problemami skórnymi i w doborze odpowiednich kosmetyków naturalnych, które stosuje na co dzień

        Komentarz


        • #19
          Bardzo interesującą ofertę tego typu kosmetyków ma Zresztą sprawdźcie ją sobie sami

          Komentarz


          • #20
            Dla osób o wrażliwych oczach polecam ten . Zawsze trzeba używać dobrych jakościowo kosmetyków.

            Komentarz


            • #21
              W 100% zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi.

              Komentarz


              • #22
                Hejka wszystkim, mam pytanie odnośnie kosmetyków, a raczej tego gdzie najlepiej je kupować. Myślicie, że przez internet jest to bezpieczne? Pytam, bo ostatnio na znalazłem super ofertę i zastanawiam się poważnie nad zakupem kilku produktów. Co o tym sądzicie, warto czy nie? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

                Komentarz


                • #23
                  Ja kupuję naturalne mydełka bez sztucznych barwników i konserwantów na Dla mojej skóry są idealne. Najbardziej lubię o o niebanalnym i zniewalającym cytrynowo-różanym zapachu. Mają też gotowe zestawy prezentowe idealne dla najbliższych na gwiazdkę.

                  Komentarz


                  • #24
                    Są najlepsze dla naszej skóry.

                    __

                    Komentarz


                    • #25
                      Zawsze kosmetyki naturalne są bardzo dobre dla każdej skóry. Czy dla skóry kobiety czy dla skóry mężczyzny tak naprawdę.

                      __________________________________________________ ________________________________________

                      Komentarz


                      • #26
                        Według mnie kosmetyki naturalne to super rozwiązanie, szczególnie dla osób które mają problemy ze skórą. Ja ostatnio na kupiłem sobie zestaw fajnych kosmetyków naturalnych i jestem z nich bardzo zadowolony. Chyba już nigdy więcej nie będę używał normalnych kosmetyków

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

                          Komentarz


                          • #28
                            Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to też zaczęłam ich używać. Zamówiłam sobie ręcznie robione mydełka i olejek z pestek malin nierafinowany Moja skóra jest po nim idealnie nawilżona, mięciutka i gładka czyli taka jaka zawsze chciałam żeby była.Ostatnio wypatrzyłam, że na stronie mają fajne zestawy prezentowe kosmetyków. Zbliżają się święta i myślę, że to może być idealny prezent dla teściowej.

                            Komentarz


                            • #29
                              Dzięki za polecenie kosmetyków, jednak ja zamawiam je zawsze online ze strony Kontigo.

                              Komentarz


                              • #30
                                Kosmetyki naturalne to świetna sprawa! Genialnie działają na skórę, bo mają dużo składników odżywczych Ja najczęściej używam azjatyckich produktów, które zamawiam na i jestem z nich naprawdę zadowolona!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X