Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za gruba na ubrania ze sklepu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Też znam ten ból. Teraz cieżko dobrać coś nawet na zwykłą kobietę, a co dopiero na osoby które noszą rozmiar XXL. Zobacz sobie ofertę sklepu jest to sklep poświęcony właśnie ubraniom plus size. Co więcej są tam produkty od polskich producentów o bardzo dobrej jakości. W dodatku możecie liczyć na darmową dostawę. Ja przeważnie tam wybieram ciuchy do siebie, teraz tylko w sklepach internetowych

    Komentarz


    • #17
      Jest wiele sklepów z ubraniami specjalnie dla puszystych Sieciówki też często oferują duże rozmiary, trzeba tylko wybrać te sklepy, które nie są dedykowane nastolatkom

      Komentarz


      • #18
        zawsze można kupić na internecie

        Komentarz


        • #19
          Niektórzy chyba myślą, że w internecie to wszystko jest dostępne.

          Komentarz


          • #20
            A tam od razu do dietetyka i pieniądze wydawać. Wiele można osiądnąć samemu. Na początek wyrzuć z diety i inne słodkie przekąski. Zastąp je rozsądnymi ilościami zdrowego jedzenia. Daję gwarancje, że stracisz klika kilogramów.

            Komentarz


            • #21
              Warto także kontrolować wagę, a co może okazać się w tym pomocne dowiesz się klikając w do artykułu. Wiadomo, że aby schudnąć potrzeba zmienić styl życia i to nieraz drastycznie.

              Komentarz


              • #22
                No przede wszystkim powinnaś zmienić dietę, tak jak radzą wszystkie osoby wypowiadające się w tym wątku :P ja proponowałabym też zakupy w necie. Jeśli lubisz markowe rzeczy to może w outlecie... Jeśli masz aż tak duży rozmiar to zawsze możesz kupować męskie ubrania, ale kolorowe, by przypominały te damskie :P Mnie np. podoba się ta niebieska i sama chciałabym taką mieć, a ona jest męska

                Komentarz


                • #23
                  może szyj ubrania na zamówienie?

                  Komentarz


                  • #24
                    Nie poddawaj się. Jest dużo sklepów, które oferują odzież dla puszystych. Pamiętaj, że odpowiedni strój może wysmuklić sylwetkę. Tak piszą ci co się na tym znają, zostawiam link

                    Komentarz


                    • #25
                      A próbowałaś już może z jednego z wielu skateshopów? Zwykle w takich sklepach sprzedawane są bardzo luźne i często ponad faktyczny wymiar ciuchy.

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja nie mam figury modela i miałem problem z zakupem gotowego garnituru w sklepie z tym problemem pomógł mi
                        Szyją garnitury na miarę na każdego. Skorzystałem z ich oferty i mogę szczerze polecić

                        Komentarz


                        • #27
                          Moja żona miała to samo.
                          Ostatnio edytowany przez Szymon42; 05.04.2018, 11:20.

                          Komentarz


                          • #28
                            Najlepiej chyba poszukać ciuchów na internecie.

                            Komentarz


                            • #29
                              Często w internecie da się znaleźć ładną odzież w różnych rozmiarach. Tutaj w widziałam sporo odzieży. Warto popatrzeć w sklepach internetowych. Znacie jeszcze jakieś sklepy tego typu? Jak kupować ubrania dla siebie w sieci?

                              Komentarz


                              • #30
                                Bez przesady! W sklepach, nawet sieciówkach jest teraz tak wiele ubrań w dużych rozmiarach, że szok. Sama noszę bardzo małe rozmiary (XS) i powiem szczerze, że mam większy problem, bo częściej trafiam na ubrania XXL niż na te małe.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X