Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za gruba na ubrania ze sklepu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Może warto popytać znajomych w tym temacie? Sądzę, że jest to dobre rozwiązanie

    Komentarz


    • #32
      Mogłoby być gorzej, np. być za grubym, żeby się zmieścić w drzwiach tego sklepu.

      Komentarz


      • #33
        Najważniejsze, to znaleźć miejsce, w którym uda Ci się znaleźć ubrania, modne, wygodne i dopasowane do Twojej figury i jej potrzeb! Poza tym w sklepach online znajdziesz mnóstwo ciekawych ubrań. Zajrzyj do gdzie znajdziesz wiele ciuchów np. eleganckie sukienki dla puszystych i nie tylko takie! Dobry materiał i przystępna cena, więc chyba warto

        Komentarz


        • #34
          Bardzo ładne i modne rzeczy możecie kupić przez internet na stronie tutaj macie rozmiary od 42 czyli większe. Macie eleganckie bluzeczki wygodne bluzy i podkoszulki oraz bieliznę. Fajny sklep polecam.

          Komentarz


          • #35
            Moim zdaniem, trzeba po prostu szukać ubrań dla siebie. Nie od dziś wiadomo, że rozmiarówka w sklepach sieciowych są zaniżone, więc trzeba ratować się sklepami online. Na znajdziesz modne sukienki dla puszystych, które są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Dodatkowo w dobrych cenach!

            Komentarz


            • #36
              Teraz jest coraz więcej sklepów z odzieżą XXL. Rozejrzyj się w sieci.

              Komentarz


              • #37
                Na szczęście obecnie w internecie można znaleźć sporo sklepów z odzieżą w większych rozmiarach.

                Komentarz


                • #38
                  Nie należy się tym przejmować. Dobrze jest wykorzystać możliwości, jakie niesie ze sobą kupowanie przez internet! W sklepie znajdziesz sukienki w dużych rozmiarach, jak również bluzki czy spodnie. Wszystko zgodnie z obecnymi trendami oraz modą.

                  Komentarz


                  • #39
                    Niestety ale nie wierzę, że aż tyle osób ma te rzadkie schorzenia, które powodują u nich nadwagę, której naprawdę nie sposób się pozbyć.

                    Komentarz


                    • #40
                      sporo osób ma z tym problemy ale wcale mnie to nie dziwi. Muszę przyznać, że popularne sieciówki z każdym rokiem zmniejszają rozmiary... Dlatego też najlepiej porozgladać się po internecie. Ja już głównie tak właśnie robię zakupy ciuchowe Sprawdźcie sobie może tu ofertę od Teraz panuje moda na tego typu śmieszne skarpetki. Ja sama mam kilka takich w swojej szafie.

                      Komentarz


                      • #41
                        Faktycznie brak jest takich sklepów.
                        _

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X