Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tabletki na odchudzanie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie tabletki na odchudzanie?

    Jeśli nie wiesz, jakie wybrać tabletki na odchudzanie, to polecam Wam . Są to tabletki, które zostały wyprodukowane na bazie zielonego, młodego jęczmienia. A zawiera on wiele witamin, składników mineralnych, jak dużo błonnika.

  • #2
    Ja to jestem za suplementami diety, a nie koniecznie z takimi tabletkami na odchudzanie Polecam rowniez poczytac o dietach na blogu warto

    Komentarz


    • #3
      Myslę, że same tabletki nie pomogą. Nie ma sensu faszerować się chemią, a lepiej zacząć zdrowiej się odzywiać i uprawiać jakiś sport.

      Komentarz


      • #4
        Może lepiej ćwiczenia?

        Komentarz


        • #5
          najlepiej żadne, według mnie jest to tylko zbędne trucie organizmu

          Komentarz


          • #6
            Ja nie kupuję jakichś specjalnych specyfików na odchudzanie, ale zażywam L-karnitynę Kiedyś przeczytałam na o jej działaniach odchudzających i postanowiłam ją wypróbować. Zakupiłam w aptece tabletki z tym związkiem i zaczęłam je stosować. Udało mi się schudnąć dużo więcej, niż rok temu, kiedy nie stosowałam l-karnityny także ja jestem bardzo zadowolona!

            Komentarz


            • #7
              Mnie dziwi to, że jeszcze ktoś może wierzyć, że dzięki tabletkom na odchudzanie schudnie.

              Komentarz


              • #8
                Prawda? Niestety, a tu trzeba zrezygnować ze słodyczy i się poruszać...

                Komentarz


                • #9
                  Jestem zdecydowanie przeciwna wszelkim preparatom wspomagającym odchudzanie. Odradzam każdemu stosowanie jakichś tabletek, proszków, herbatek, wyciągów z czegoś tam. Wystarczy wprowadzić kilka zmian, uzbroić się w cierpliwość i być wytrwałym. Na pewno każdy to wie, ale podstawa to dużo warzyw. Ja dodałabym do tego jeszcze , która ratowała mnie każdego dnia. Pierś z kurczaka z dużą ilością warzyw i da się przeżyć. Sycące i smaczne, a przy tym dietetyczne.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja nie ufam tego typu środkom na odchudzanie. Moim zdaniem najlepiej udać się do dietetyka po zdrową dietę i zacząć regularnie ćwiczyć. Moi znajomi zachwalają też właściwości wody wodorowej, która wspomaga odchudzanie, oczyszcza i regeneruje organizm oraz poprawia wydolność. Zamierzam właśnie kupić jej generator a na stronie jest ciekawe porównanie do jonizatora wody alkalicznej. Sporo nowych rzeczy się stamtąd dowiedziałem.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja na dietę polecam spożywanie dużej ilości owoców i warzyw. Ograniczenie węglowadanów i tłustego mięsa. Zamiast tego naturalne produkty i świeżo wyciśnięte soki i koktajlie z wyciskarki do owoców i warzyw Muke. U mnie taka dieta zdziałała cuda. Wyciskarka Muke, którą dostałam w prezencie bardzo w tym pomogła. Jest bardzo łatwa w obsłudze i w utrzymaniu i bardzo dobrze się z niej korzysta.

                      Komentarz


                      • #12
                        Uf.. Już myślałem, że tylko ja uważam, że nie trzeba brać żadnych tabletek, a zmiana odżywiania i ćwiczenia mogą zdziałać cuda! Szczerze polecam dietę OXY. Fakty nie wszyscy mogą ją stosować. O przeciwwskazaniach przeczytacie w tekście . Myślę, że warto spróbować.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja akurat o tej diecie nie słyszałam.

                          Komentarz


                          • #14
                            Też zastanawiam się, czy mi by nie pomogły takie tabletki. Jest ich sporo w sklepach. Jakie suplementy tego typu znacie i polecacie? Można przeczytać tutaj o takich suplementach. Macie do nich zaufanie? Chciałabym znaleźć sprawdzony produkt. Jaki wy braliście?

                            Komentarz


                            • #15
                              No nie wiem, czy takie tabletki naprawdę działają.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X