Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czas wolny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czas wolny

    Cześć wam, nie widziałam tu chyba jeszcze takiego wątku. Co myślicie, żeby wymienić się sposobami spędzania wolnego czasu? Ja z mężem lubimy oglądać razem mecze i kibicować naszym ulubionym drużynom. Ostatnio obstawiliśmy kilka meczy i jeden wszedł. To była całkiem niezła zabawa. Jak ktoś jest zainteresowany niech poczyta: Jakie są wasze hobby?

  • #2
    Nie uważam, żeby to był dobry pomysł. Lepszy jednak sport.

    Komentarz


    • #3
      Każdy spędza czas wolny inaczej, znaczy tak, jak mu najbardziej odpowiada, ja lubię w wolnym czasie usiąść z książką i czytać

      Komentarz


      • #4
        Ja przede wszystkim czytam bardzo dużo książek

        Komentarz


        • #5
          ja w wolnym czasie staram się częściej grać na gitarze

          _______________

          Komentarz


          • #6
            Na gitarce ? I jak tam Ci idzie ? Masz jakieś sukcesy ?

            Komentarz


            • #7
              Cóż ja w wolnym czasie czytam książki, czasem jakieś artykuły na przykład z . Jeśli chodzi o książki to jestem fanką kryminałów, choć dobrze jest, że gdy obok tajemnicy pojawi się jakiś wątek miłosny, bo mimo wszystko jestem kobietą i lubię takie wątki. Do tego w wolnym czasie oglądam różnego rodzaju serialne. Teraz czekam na nowy sezon The Flash i The 100. Na szczęście mają się pojawić już w listopadzie czy październiku. A do tego jak mam czas wolny to też lubię spotkać się ze znajomymi

              Komentarz


              • #8
                ostatnio jak już zrobiło się trochę chłodniej postanowiłam, że nauczę się grać w tenisa. Super sprawa. Średnio mi wychodzi póki co, ale zabawa się świetna

                Komentarz


                • #9
                  Teraz kiedy nastały jesienne wieczory to w wolnej chwili czytam książki

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja tak samo. To najlepsza rozrywka na chłodne wieczory.

                    Komentarz


                    • #11
                      Warto jeszcze poszukać jeszcze informacji na ten temat w Internecie. Tam zawsze jest pełno przydatnego info

                      Komentarz


                      • #12
                        A co sądzicie o rodzinnym wypadzie na grzyby? To też dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Tylko oczywiście trzeba poczekać na sezon. No i trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. W tej ostatniej kwestii ten artykuł może być pomocny.

                        Komentarz


                        • #13
                          macissrew

                          Grzyby to super sprawa, zwłaszcza z moim szwagrem Waldusiem, on jest dobry w zbieraniu grzybów

                          Komentarz


                          • #14
                            Warto się podpytać znajomych w tej kwestii. Jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie

                            Komentarz


                            • #15
                              wolne

                              cześć. ja w czasie wolnego uwielbiam pływać i czytać książki kryminalne

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X