Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Jeżeli szukasz tanich rzeczy damskich to polecam gorąco sklep internetowy ostatnio kupiłam tam świetne jeansy damskie. Mają na prawdę duży wybór, w bardzo atrakcyjnych cenach, bez problemu każda kobieta.

    Komentarz


    • #47
      Zamieszczone przez Sigyn Zobacz posta
      Rynek już jest przesycony tego typu sklepami. Spróbować zawsze można, ale bez porządnego biznesplanu oraz dużego zaplecza finansowego może być ciężko.
      Zarobić nadal można, rynek jest duży, trzeba tylko podejść do tematu z głową. Przede wszystkim mieć towar z dobrą marżą i zadbać o marketing i pozyskiwanie klientów. Wiele osób otwiera sklepy i myśli, że klienci sami się w nich pojawią. Na początek, kiedy strona naszego sklepu, nie jest jeszcze za często odwiedzana można wesprzeć się innymi kanałami sprzedaży jak allegro czy Arena.pl. W ten sposób buduje się też swoją markę.

      Komentarz


      • #48
        Również myślałam o podobnym biznesie.

        ____

        Komentarz


        • #49
          ja wszystko kupuję w sklepach online

          Komentarz


          • #50
            Czy mógłbym się Was poradzić w pewnej sprawie?Mam zagwozdkę ze znalezieniem rzetelnego sklepu internetowego z ubraniami. Macie w tym obszarze jakieś doświadczenie i zdołalibyście coś doradzić? Myślicie, że np. byłoby porządnym opcją? Z góry gigantyczne dzięki za przetestowane porady i propozycje.

            Komentarz


            • #51
              Ja dosyć często korzystam z usług sklepów internetowych, ale z ich witryn a nie przez zewnętrzne portale. Ostatnio w sklepie NaszeZoo kupiłem dla mojego psa tabletki na pasożyty wewnętrzne

              Komentarz


              • #52
                Ostatnio natrafiłam na świetną propozycje dla osób prowadzących sklepy z odzieżą dla Pań. Hurtownie odzieży online na sztuki jaką jest , pozwala znaleźć ciekawe propozycje. Temu też zastanawiam się teraz nad otworzeniem własnego małego sklepiku z odzieżą damską.

                Komentarz


                • #53
                  Według mnie plan nie wypali. Ludziom lepiej będzie wyjść do sklepu i nie płacić za przesyłkę.

                  Komentarz


                  • #54
                    Według mnie też jest to beznadziejny pomysł na biznes. Warto to sobie odpuścić.

                    Komentarz


                    • #55
                      Jeśli będziesz mieć dojście do ciekawych ubrań to jak najbardziej tak.

                      ___

                      Komentarz


                      • #56
                        Robicie może zakupy mebli do mieszkania przez internet? Ja właśnie zastanawiam się nad takim wyjściem. Nie boicie się tego? Z takich dodatków to już parę razy coś zamawiałam, jak np. w sklepie calkiem fajny dywan do salonu. Także doniczki, nawet kwiatki do salonu zamawiałam przez internet

                        Komentarz


                        • #57
                          Konkurencja jest przeogromna w internecie więc mnie take e-sklepy raczej nie pociągają. Choć w sumie gdzie teraz nie ma konkurencji?:P Ja mysle o mniejszym, lokalnym biznesie, w internecie i tak się muszę pokazać, to jest wiadome. Ale do tego wystarczy mi stronkę od Taka opcja będzie dla mnie idealna. Prosta, przejrzysta i co najważniejsze nowoczesna strona internetowa opłacana abonamentowo

                          Komentarz


                          • #58
                            Ja lubię sklepy internetowe szczególnie takie jak - uważam, że jeżeli ktoś ma dobry pomysł na założenie sklepu internetowego to nie jest zły biznes

                            Komentarz


                            • #59
                              Sklepy internetowe mają bardzo duży wybór produktów i dużą ich zaletą jeszcze jest to, że możecie liczyć na bardzo korzystne ceny. Decydując się także na zakupy w hurtowni internetowej już wgl możecie liczyć na mega tanie produkty. Taką opcją jest np. Bielizna Ewa czyli . Mają bardzo duży wybór bielizny także męskiej i dziecięcej, a ceny są już na bardzo niskim poziomie że tak powiem

                              Komentarz


                              • #60
                                Otwarcie i prowadzenie sklepu może się wydawać proste, jak bułka z masłem. Jednak to nie do końca prawda. Jest tak silna konkurencja na rynku, że trzeba się naprawdę nagłowić i postarać, by stać się popularnym sklepem internetowym. Moim zdaniem, kluczem do sukcesu jest ustawieniem się frontem do klienta i ułatwienie podejmowania przez nich decyzji. Z pomocą może przyjść taka forma płatności . Która pozwala na zapłatę za zakupy później. Dzięki temu, klient, który nie ma odpowiedniej ilości gotówki na koncie, nie ucieknie od nas, ale za zakupy zapłaci po wypłacie Dwie pieczenie na jednym ogniu!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X