Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Może coś sami przygotujecie? Taki prezent bedzie najlepszy. Moze to byc tort, ciasto, moze nawet takie muffinki Nie trzeba koniecznie kupować typowych prezentów

    Komentarz


    • #32
      Z moim bratem jest mega ciężko, ale zawsze jakoś udaje mi się jakoś wybrnąć z tego. Ostatnio szukałam pomysłu na prezent i trafiłam na blog o kawie Zrobiłam właśnie dla niego elegancki zestaw kaw.

      Komentarz


      • #33
        Według mnie to dobry pomysł zwłaszcza jak przydadzą one mu się w meczach.

        ____

        Komentarz


        • #34
          Opcji jest wiele:
          fajny portfel
          wyjście we dwoje do jakiegoś ciekawego miejsca
          karnet na siłownie

          Ewentualnie jeśli chcesz czegoś oryginalnego i z pomysłem to proponowałabym zajrzeć sobie tutaj:


          Na stronie jest możliwość zamówienia koszulki z napisem ( jest również wiele gotowych wzorów jeśli nie chcesz projektowania).

          Komentarz


          • #35
            Ja bym postarała się o jakąś wejściówkę na mecz.

            ____

            Komentarz


            • #36
              Też nie wiedziałam co kupić bratu na urodziny, bo facetom to w ogóle ciężko coś wybrać :/ No ale widziałam, że jakiś czas temu oglądał na okulary przeciwsłoneczne. Zapamiętałam model, który najczęściej oglądał, i postanowiłam go zamówić Okazało się być to strzałem w dziesiątkę! Przesyłkę dostałam w naprawdę ekspresowym tempie, więc spokojnie zdążyłam jeszcze zapakować prezent na imprezę urodzinową brata. A jego uśmiech po odpakowaniu prezentu był bezcenny

              Komentarz


              • #37
                bon do sklepu, albo kasa, albo coś z jego pasji

                Komentarz


                • #38
                  Warto podpytać w tym temacie znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc

                  Komentarz


                  • #39
                    karta podarunkowa, moze do tego sklepu wlasnie?: )sam wybierzez co będzie mu potrzebne

                    Komentarz


                    • #40
                      U mnie na szczęście nie bedzie żadnego problemu. Mój brat zaczął od paru miesięcy ćwiczyć już tak na poważnie. Kupił sobie odpowiedni sprzęt i zaaranżował jeden pokój na siłownie. Planuje mu kupić maty na podłogę od Na pewno mu się to spodoba, a mi w sumie też bo będą one wygłuszać dźwięk zrzucanych hantli i sztangi ;P

                      Komentarz


                      • #41
                        Według mnie dobrym pomysłem może być torba ze sklepu Merg.pl

                        Taki prezent jest praktyczny i raczzej uniwersalny. Torba jest dosyć elegancka, więc sądzę, że mu się spodoba

                        Komentarz


                        • #42
                          Ostatnio bratu kupiłem dobre łóżeczko dla jego dziecka z sklepu .

                          Komentarz


                          • #43
                            Myślę że dla piłkarza to świetny prezent

                            Komentarz


                            • #44
                              A może takie ? Moim zdaniem to może być strzał w dziesiątkę

                              Komentarz


                              • #45
                                Ostatnio słyszałem taką historię że brat bratu kupił nieruchomość pod Krakowem. Z tego co pamiętam to nieruchomość znalazł na stronie .

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X