Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lepiej pieniądze na prezent czy rzecz materialna?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Moim zdaniem lepszy jest jednak pieniądz, można go wykorzystać na cokolwiek

    Komentarz


    • #17
      Również uważam, że wszystko zależy od okazji, oczekiwań osoby, która ma być obdarowana i tego, kim jest dla nas ta osoba. Wiadomo, że szefowi na urodziny nie dasz kasy, ale młoda para już z takiego prezentu może się ucieszyć. Natomiast moja babcia ostatnio na urodziny zażyczyła sobie . Lubię, gdy ktoś mówi konkretnie o tym, co chce.

      Komentarz


      • #18
        Według mnie taki kubek byłby naprawdę fajnym rozwiązaniem Co o tym myślicie?

        Komentarz


        • #19
          Wydaje mi się, że lepiej dać pieniądze

          Komentarz


          • #20
            Pieniądze na pewno wygodniej, bo nie trzeba wtedy wysilać mózgownicy. Ale prezent "rzeczowy" jest chyba mimo wszystko lepiej widziany.

            Komentarz


            • #21
              Pieniądze niby fajne, praktyczne, ale nie cieszą tak jak kupiona rzecz Ja to kupiłam teraz synowi specjalną myszkę gamingową bardzo dużo czasu spędza przy komputerze, co mi się nie podoba zbytnio, no ale jak to jest jego pasją to niech gra. Może kiedyś będzie informatykiem

              Komentarz


              • #22
                Ja bardziej preferuję pieniądze, które z reguły odkładam na konkretny cel.

                ____

                Komentarz


                • #23
                  Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać w Internecie. Zawsze się uda coś znaleźć.

                  Komentarz


                  • #24
                    Wolę dostawać prezenty i czekać na moment zaskoczenia co się w nich kryje.

                    ____

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja nie za bardzo, lubię dostawać to, o czym powiem, że chciałabym.

                      Komentarz


                      • #26
                        Najlepiej dopytać. Ja zazwyczaj coś kupuję.

                        Komentarz


                        • #27
                          Hm... A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

                          Komentarz


                          • #28
                            Pieniądze są praktyczniejsze, ale prezent "rzeczowy" pokazuje, że zadaliśmy sobie trochę trudu.

                            Komentarz


                            • #29
                              Myślę że jeśli mamy dobry pomysł to lepiej jakaś rzecz materialna

                              Komentarz


                              • #30
                                Empik Foto ma kubki ze zdjęciem. Może weźcie kubek magiczny, w sensie - fotka będzie na nim widoczna po zalaniu gorącym napojem.
                                Zawsze jakaś tam innowacja, coś innego, coś ciekawszego. Nie sądzicie, że taki kierunek będzie po prostu dużo lepszy? ;-)

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X