Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Kuchnia powinna być maksymalnie praktyczna

    Komentarz


    • #32
      Dokładnie tak. Dlatego w kuchni też bardzo ważne jest oświetlenie, które wpływa na jej funkcjonalność. Stosujecie w kuchni żarówki led? Ja ostatnio się na nie przerzuciłam i wydaje mi się, że dają więcej światła w porównaniu do zwykłych żarówek. Może żarówki led e27 trochę więcej kosztują, ale na można je kupić w niższej cenie niż w sklepach stacjonarnych

      Komentarz


      • #33
        W kuchni nie może zabraknąć odpowiednio dobranych dodatków takich jak np plakaty czy obrazy, mowa tutaj o czymś takim Moja znajoma ma sporo tego typu dodatków na ścianach i bardzo ładnie się to prezentuje, każdy kto wchodzi do pomieszczenia jest zauroczony takim wnętrzem.

        Komentarz


        • #34
          Ja polecam Wam indukcyjną płytę ! Bardzo fajne rozwiązanie

          Komentarz


          • #35
            W sprawach aranżacji i doboru mebli zawsze doradzam się u profesjonalisty. Lubię oryginalne rozwiązania tego problemu.

            Komentarz


            • #36
              A na jaką podłogę stawiacie w kuchni? Czy takie panele sprawdzą się w pomieszczeniu tego typu?

              Komentarz


              • #38
                hej,
                ja mogę polecić coś z wyposażenia kuchni chodzi mi o garnki Venice można w nich zdrowo i bezpiecznie gotować, dodatkowo garnki są wygodne i ładnie wyglądają

                Komentarz


                • #39
                  Ostatnio nawet czytałam że w kuchni stawia sie dywaniki dekoracyjne Generalnie jestem za minimalistycznym wyposażeniem kuchni jednak taka opcja mnie bardzo zaciekawiła. Nawet na blogu czytałam o tego typu dodatkach do wnętrz. Zajrzyjcie co piszą tam ciekawego o dywanach i ich zastosowaniach, trendach i czyszczeniu

                  Komentarz


                  • #40
                    A czy Waszym zdaniem warto popytać o to znajomych? Co o tym myślicie?

                    Komentarz


                    • #41
                      A co sądzicie o zakupach na pokazach i prezentacjach? Posurfowałam po Internecie i udało mi się znaleźć m.in. Opinie są podzielone, ale jest też wiele pozytywnych o wysokiej jakości sprzętach....

                      Komentarz


                      • #42
                        Również mam podobny blat w kuchni.

                        __

                        Komentarz


                        • #43
                          Ja na Waszym miejscu zdecydowałbym się również na radio kuchenne w zabudowie. Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na rozwiązanie, które podsuwają na stronie i szczerze zarówno ten pomysł jak i firmę mogę Wam polecić. Praca wykonana bardzo dobrze, radio do którego nie mam żadnych uwag, a dodatkowo nie psuje wystroju wnętrza. Jednak najistotniejsze jest to, że przy codziennych czynnościach mogę się relaksować

                          Komentarz


                          • #44
                            Poszperajcie w tej sprawie w Sieci. Myślę, że bez trudu się coś znajdzie

                            Komentarz


                            • #45
                              Ja obecnie zastanawiam się nad zakupe ekspresu z oferty na stronie . Czy ktoś może miał styczność z takim urządzeniem i może podzielić się swoimi wrażeniami? Wystarczy w zupełności do parzenia kawy w domu czy raczej kupić coś większego?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X