Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie ogrodzenie wybrać ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja wybrałem płyty betonowe malowane na brązowo o wzorze drewna.

    Komentarz


    • #17
      Warto podpytać w tym temacie znajomych. Zawsze będą w stanie pomóc i coś doradzić

      Komentarz


      • #18
        Ja wiem, że do nie wszystkich domów coś takiego pasuje, ale mnie się podobają ogrodzenia bogato zdobione.

        Komentarz


        • #19
          Ogrodzenia ze stali są wytrzymałe i na lata.

          Komentarz


          • #20
            Bardzo przydatne porady Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one

            Komentarz


            • #21
              Ja mam ogrodzenie z siatki powlekanej i dobrze się sprawdza

              Komentarz


              • #22
                My mamy takie panelowe ogrodzenie od

                Komentarz


                • #23
                  W kwestii budowy ogrodzenia jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, na którą chciałam zwrócić uwagę. Otóż jest to postawienie go wg wszelkich przepisów. Oczywiście w obrębie własnej działki, nie za blisko domu sąsiada czy pasa drogowego. Warto zwrócić na to uwagę nawet jeśli stawiamy je w tym samym miejscu, co stał stary płot - wiecie - wszelkie prace rozbiórkowo remontowe powodują ludzką zawiść i bliższe przyglądnięcie się sprawie. Szkoda byłoby ogrodzenie przesuwać. Dlatego najlepiej na początek poradźcie się jakiegoś dobrego geodety (z tego co słyszałam jest niezły) aby obligatoryjnie powiedział, że wszystkie wasze działania są ok i nikt się do niczego przyczepić nie może.

                  Komentarz


                  • #24
                    A może lepiej zostawić ten temat specjaliście z tej dziedziny? Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie.

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja wybrałabym chyba coś nowoczesnego. Teraz mamy na prawdę wiele rozwiązań.

                      Komentarz


                      • #26
                        U Nas ogrodzenie jest z bloków betonowych.

                        ___

                        Komentarz


                        • #27
                          Chyba aluminiowe powinno być jednym z lepszych wyjść. Jest to porządne i eleganckie ogrodzenie. Ja teraz zajmuje się wnętrzem ogrodu że tak powiem. Zamówiłam wiele nowych kwiatów oraz w komplecie na odpowiednie nawozy do nich. Ogrodnictwo to nie jest taka prosta rzecz jak mi się zdawało na początku

                          Komentarz


                          • #28
                            Wybór ogrodzenia teraz dla każdego człowieka jest bardzo trudny.Sam o tym wiem bardzo dobrze bo ostatnio szukam firmy która zrobiła by mi najlepsze ogrodzenie.Z wszystkich ofert które widziałem na internecie to najlepszą ofertę mają chyba chodź decyzji jeszcze nie podjąłem.

                            Komentarz


                            • #29
                              Nie miała bab kłopotu to postawiła se płot drewniany. Wiem są impregnaty z 6 letnią gwarancją, ale to i tak niewiele. Dlatego zdecydowałem się na ogrodzenie łupane Joniec.To beton w czystej postaci, mimo że na taki nie wygląda i przetrwa wieki.

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja mam zwykłe, siatkowe.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X