Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    ja inwestuje w dzieła sztuki
    _________________________

    Komentarz


    • #47
      A może bitcoin? Co o tym sądzicie?

      Komentarz


      • #48
        Kryptowaluta faktycznie robi furorę, Ci, którzy zainwestowali jakiś czas temu, teraz zbijają na tym fortunę Nie wiem, jak będzie teraz, kiedy coraz więcej osób kupuje bitcoiny, czy jest to równie opłacane...

        Komentarz


        • #49
          Ja chcę zainwestować w rower z bagażnikiem. Albo w bagażnik dachowy. Znalazłam dobrą ofertę, sklep, który jest . Jestem z nich zadowolona i na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.

          Komentarz


          • #50
            Ja też chcę zainwestować w samochód. Będzie mi łatwiej. A i wypożyczę sobie od razu Przeglądałam już ich ofertę i jestem zdecydowana.

            Komentarz


            • #51
              Czytałem kilka dni temu o Fast Invest. Słyszeliście o tej formie inwestowania? W dużym skrócie polega to na tym, iż inwestujesz w kredyty, które są udzielane innym ludziom. Raz w miesiącu odsetki i część kapitału spłacana przez kredytobiorców wpływają na Twoje konto. Wszystko opisane jest na stronie . Właśnie czegoś takiego szukałem już od jakiegoś czasu.

              Komentarz


              • #52
                Tylko pamiętaj, że to nie jest takie proste...

                Komentarz


                • #53
                  Mój znajomy chciał zainwestować dość duże pieniądze w nową firmę. Wiedział, że interes ruszy, ale musi bardzo szybko działać. Zależało mu na spółce, ale nie mógł pozwolić sobie nawet na chwilę zwłoki, dlatego zdecydował się kupić gotową spółkę. Nie wiedziałem, że tak można dopóki nie pokazał mi strony . Kupił, zaczął działać i interes hula. Ciekawy sposób.

                  Komentarz


                  • #54
                    To chyba nie jest temat dotyczący hal.

                    ______________________________

                    Komentarz


                    • #55
                      Niektórzy się czasem zagubią.

                      Komentarz


                      • #56
                        ja uważam że dobra inwestycja, to inwestycja we własną firmę. Mój mąż prowadzi warsztat i ostatnio zamontował . Jest to inwestycja bardziej w zdrowie swoje i pracowników. Nie każda inwestycja musi przynosić bezpośrednie zyski

                        Komentarz


                        • #57
                          Warto inwestować we własny biznes. Ja prowadzę razem z ojcem gospodarstwo rolne. Teraz na wiosnę chcemy zainwestować w nowy sprzęt i planujemy wymienić m.in. Dlatego skorzystam z okazji i zapytam - znacie jakąś firmę zajmująca się wyposażaniem rolników? Będę wdzięczny za każdą propozycję.

                          Komentarz


                          • #58
                            Dzięki wielkie za sprawdzone info w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda

                            Komentarz


                            • #59
                              Teraz coraz popularniejsze są wypożyczalnie enduro. Koszty ich serwisu mozna w dosyć prosty sposób zminimalizować, bez tracenia odpowiedniej jakości. Wiadomo, że pewnych rzeczy nie da się uniknąć, zawsze można wtedy zamawiać części zapasowe z enduro7.pl i problem staje się rozwiązany.

                              Komentarz


                              • #60
                                A to o tym nawet nie wiedziałem.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X