Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy jest sens ukonczyc tego typu szkolenie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy jest sens ukonczyc tego typu szkolenie?

    Cześć. Myślę nad zmianą miejsca pracy i pomyślałam o poprawieniu swoich kwalifikacji zawodowych. Myślałam o zrobieniu jakiegoś kursu, który umożliwi mi otrzymanie lepszej pensji u nowego pracodawcy. Myślałam o jednym z tego typu kursów zawodowych - natomiast nie wiem jak tego typu szkolenia przekładają się na umiejętności a, także czy w ogóle są uwzględniane przez pracodawcę. Będę wdzięczna za wypowiedź ludzi, którzy odbyli tego rodzaju szkolenia. Czy po tego typu szkoleniu udało się znaleźć lepiej płatną pracę?
    Ostatnio edytowany przez aniamroz79; 20.09.2018, 10:17.

  • #2
    Moim zdaniem warto ukończyć każde szkolenie. Każde jest wartościowe, dzięki szkoleniom mamy większą świadomość pracy i jesteśmy bardziej doceniani przez pracodawcę. Polecam Ci na przykład szkolenia prawo pracy, taka wiedza przyda Ci się do końca życia. Organizuje je między innymi .

    Komentarz


    • #3
      Każde szkolenie warto zawsze ukończyć

      Komentarz


      • #4
        Sporo teraz jest różnych kursów i szkoleń, zarówno zawodowych jak i bardziej hobbistycznych. Z pewnością jedne i drugie podnoszą naszą wartość na rynku pracy i rozwijają nas po prostu. Ja planuję na wakacje zapisać się na przykład na jest miastem docelowym, w którym chciałabym ten kurs odbyć.

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie myślę że każde szkolenie które podnosi w jakimś stopniu nasze kompetencje jest warte ukończenia.

          Komentarz


          • #6
            Pewnie, że jest sens. Na pewno Ci nie zaszkodzi a może tylko pomóc.

            Komentarz


            • #7
              Jeżeli nie czujesz takiej potrzeby to nie kończ. Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji.

              Komentarz


              • #9
                Myślę że wszystkie szkolenia które są w stenie zwiększyć nasze kompetencje warte są ukończenia.

                Komentarz


                • #10
                  Raczej trzeba samemu się nad tym zastanowić, bo szkolenie powinno być przydatne przede wszystkim pod względem tego, czym się będziemy zajmować.

                  Komentarz


                  • #11
                    No przecież to zależy od tego, co się chce robić w życiu.

                    Komentarz


                    • #12
                      Ja się niestety nie bardzo na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

                      Komentarz


                      • #13
                        Z każdego szkolenia można wynieść coś dobrego, a większe kompetencje zawsze przekładają się na wyższe zarobki. Ja także zapisałam się na jest teraz bardzo modna wśród kobiet, więc to wykorzystałam i zapisałam się na kurs 1:1. Muszę przyznać, że dzięki temu mam znacznie więcej klientek w moim salonie kosmetycznym.

                        Komentarz


                        • #14
                          Niezbyt się na tym znam... W związku z tym nie będę w stanie pomóc.

                          Komentarz


                          • #15
                            Jeśli warto wiązać z tym przyszłość to tak.

                            __

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X