Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam sukienki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam sukienki

    Nie ma ktoś zalegającej w szafie mm sukienki? Albo może wie gdzie takie kupię? Jakiś zaufany sklep w necie :P Szukam od jakiegoś czasu i nic znaleźć nie mogę :/

  • #2
    Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i figury.

    Komentarz


    • #3
      Ubrania

      A o jaką konkretnie sukienkę chodzi- może coś podpowiem w tej kwestii? Bądź co bądź, na pewno będzie Ci potrzebna pod nią także dobra bielizna. Myślę sobie, że świetną opcją może tutaj być np. taka bardotka . Jest ona uszyta z dobrego jakościowo materiału, ozdobiona przepiękną francuską koronką i na pewno świetnie wyeksponuje biust.

      Komentarz


      • #4
        a na jaką okazję? najlepszym rozwiązaniem jest mała czarna, na każdą okazję

        Komentarz


        • #5
          Proszę bardzo Do wyboru, do koloru . To są markowe ciuszki z potwierdzoną autentycznością. A najlepsze jest to, że są tańsze niż normalnie

          Komentarz


          • #6
            Jeśli szukasz sukienki na randkę czy np na wesele lub inną ważną imprezę to zobacz sobie np tutaj: ja bardzo lubię koronkowe sukienki ale to już kwestia gustu.

            Komentarz


            • #7
              I ja z chęcią zerknę. Sklepów z sukienkami nigdy za wiele.

              Komentarz


              • #8
                Szukanie sukienki na konkretną okazję to rzeczywiście czasem niezła katorga :/

                Komentarz


                • #9
                  Najgorzej jest chyba z sukienkami weselnymi. W sklepach wiele jest takich kiczowatych.

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie zgodzę się z tym, że w sklepach nie można znaleźć fajnej sukienki na wesele. Trzeba po prostu dobrze poszukać Ja ostatnio miałam przyjemność zakupić sobie jedną na OHSO . Jestem bardzo zadowolona z jakości towaru i stylu wykonania. Sukienka jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja zwykle idę kupić jakąś fajną kieckę w galerii. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Naprawdę da się szybko to załatwić. Tylko trzeba poszukać.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja, jak chcę znaleźć sobie jakąś ładną i oryginalną sukienkę, to najczęściej zaglądam na . Zawsze mi się tam coś spodoba, a potem koleżanki pytają skąd mam takie ładne rzeczy Niedawno byłam na spotkaniu w takiej sukience, ładna, prawda?

                        Komentarz


                        • #13
                          Najlepiej jest szukać sukienek w sieci, bo tam jest ich największy i chyba najlepszy wybór. Ja i go polecam, bo wybór jest naprawdę spory, więc można znaleźć coś dla siebie niezależnie od preferowanego stylu.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja kupuje sukienki z . Najbardziej mi się podobają te z nowej kolekcji

                            Komentarz


                            • #15
                              Wprawdzie mamy zimę, ale ja już teraz rozmyślam o tym jak i jak cudownie jest mieć na sobie coś zwiewnego.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X