Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić mamie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Może mama jest zainteresowania w kryształach Swarovskiego? Proszę, tutaj możesz poczytać o najpopulariejszym kolorze - Aurora Borealis. Według mnie mama będzie nim zachwycona, a wtedy masz już pewiaka na prezent Nie ma za co!

    Komentarz


    • #32
      Hmm to zależy co Twoja mama lubi Ja swojej na dzień matki kupiłam perfumy i teraz wiem, że mogę je jej cały czas kupować hehe mama była bardzo zadowolona, sama powiedziała, że teraz to jej absolutnie ulubiony zapach! :-)

      Komentarz


      • #33
        Ja mojemu tacie kupiłem obraz graffiti . Oczywiście jeżeli macie możliwość, a Wasz tata przepada za sztuką nowoczesną. Jak kogoś kręcą artyści tworzący graffiti, Banksy i te sprawy, to gorąco polecam – można staruszkowi pokazać coś ciekawego

        Komentarz


        • #34
          Obraz to w sumie dobry pomysł. Warto go rozważyć.

          Komentarz


          • #35
            Jeśli ktoś lubi i zna się na sztuce to tak.

            Komentarz


            • #36
              Ja nie stosowałam, ale słyszałam, że kosmetyki tej firmy są naprawdę dobre. Moja mama urodziny ma na początku września i kupuję jej takie pędzle: . Koleżanka z pracy bardzo zachwala te Hakuro, ufam jej opinii, bo ona ma fioła na punkcie kosmetyków i makijażu.

              Komentarz


              • #37
                Kosmetyk to zawsze fajny pomysł na prezent.

                Komentarz


                • #38
                  Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno :P.


                  ____________

                  Komentarz


                  • #39
                    może jakieś zabiegi spa lub u kosmetyczki?

                    Komentarz


                    • #40
                      Prezent.

                      Odpowiedzi na to pytanie jest mnóstwo. Ja wychowywałam się z babcią, więc gdybym miała jej sprawić prezent byłoby to coś praktycznego i na pewno takiego, na co ona akurat nie ma funduszy. Może wizyta u dobrego okulisty i dobranie ładnych i skutecznych okularów do czytania? Na stronie jest duży wybór, zawsze można się rozejrzeć i zapytać również w sklepach stacjonarnych.

                      Komentarz


                      • #41
                        Jak to bylo w tej reklamie? Nie masz pomyslu? To kup go! Ja to jednak jestem zwolennikiem darmowych inspiracji prezentowych. W sieci mozecie znalezc ich mnostwo. Ja znalazlem troche na blogu moze wam sie ktorys z tych pomysłów przyda

                        Komentarz


                        • #42
                          A moze jakis kosmetyk? Zrobcie rozeznanie w lazience i zobaczcie czego używa. Jak juz dowiecie sie jakich marek uzywa najczesciej to zagladnijcie na stronke i wybierzcie coś idealnego dla niej na prezent

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja polecam jakiś ciuszek, ostatnio sama kupowałam tutaj . I jestem zadowolona, podaj sumę i niech sama coś wybierze. jak tak robię zawsze.

                            Komentarz


                            • #44
                              Te porady z całą pewnością wyglądają bardzo zachęcająco Dzięki wielkie za wszelkie informacje

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja swojej mamie książki kupuję. Albo czasami bon do księgarni.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X