Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

woda w dystrybutorach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • woda w dystrybutorach

    Jaka woda źródlana jest Waszym zdaniem najlepsza najlepsza? Chodzi mi o dystrybutory takie, jak ten: . Dajcie proszę znać jak się to sprawdza w Waszych poradniach stomatologicznych
    Ostatnio edytowany przez julianna; 01.08.2016, 18:52.

  • #2
    Jak dla mnie świetna sprawa i oszczędność.

    Komentarz


    • #3
      w szklanych butelkach to jeszcze może być, w plastiku nie piję w ogóle żadnej wody

      Komentarz


      • #4
        Mam podobnie nie kupuje plastikow bo to nieekologiczne, poza tym akurat ja mam bardzo dobrą warszawską kranówkę więc korzystam z tego i chętnie ja piję

        Komentarz


        • #5
          Ja to się cieszę, że moja woda mineralna Piwniczanka () jest dostępna też w małych szklanych butelkach. Mam smak wydelikacony i niestety wyczuwam kiedy plastyk przejdzie do wody. Szczególnie wyczuwalne jest to na upałach gdy taka butelka nagrzeje się na słońcu, zaraz woda zmienia smak. A szkoda, bo Piwniczanka ma naprawdę wyjątkowy smak, do tego cenne minerały i nie można tego bagatelizować. Poza tym picie płynów z plastyków jest bardzo niezdrowe.

          Komentarz


          • #6
            Nie znam się na tym kompletnie. Nie mogę się tutaj wypowiedzieć.

            Komentarz


            • #7
              U nas korzystamy z usług firmy i jesteśmy zadowoleni. Mają różne wersje dystrybutorów, aktualnie mamy taki, w którym trzeba wymieniać butle z wodą, ale rozważamy wymianę na dystrybutor filrtujacy, który podłącza się bezposrednio do sieci wodociągowej. Wydaje mi się, że jest to wygodniejsze rozwiązanie, w dodatku w takim dystrybutorze są trzy wersje wody: zimna niegazowana lub gazowana i gorąca.

              Komentarz


              • #8
                Nigdy nie miałam z nimi doświadczenia.

                __

                Komentarz


                • #9
                  Cisowianka. Nie jest droga, a jakościowo bardzo dobra.

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak, zgodzę się ale ja dodaję sobie do wody jeszcze bo dzięki nim uzupełniam niezbędne mikroelementy takie jak wapń,sód, potas czy chlorki.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X