Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ja niestety niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

    Komentarz


    • #77
      sama miałam od zawsze problem z zaparciami, albo z gazami, nie wiedziałam jak temu zaradzić, dieta bardzo pomogła i picie dużej ilości wody, dodatkowo tez lekarka poleciła mi preparat intesta który świetnie poradził sobie z zaparciami i po gazach ani śladu

      Komentarz


      • #78
        Przy zdrowym odżywianiu warto wspierać się artykułami z internetu, czasami można bardzo ciekawe informacje wyłuskać. Ja tak np. zmieniłam swój styl odżywiania z blogiem oczywiście zmiana była na dobre

        Komentarz


        • #79
          Staram się odzywiać zdrowo, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi

          Komentarz


          • #80
            Zdecydowanie największym problemem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie - "Jak schudnąć bez efektu jojo i zachować piękną sylwetkę na dłużej" myślę, że odpowiedź tkwi nie w diecie z w kompleksowej zmianie stylu życia. Sama dieta bez ruchu nie na wiele się nam zda. Dopiero połączenie ćwiczeń i diety ma szanse pomóc - sprężyste i smukłe ciało to cel większości z nas.Z dietą poważnie musicie uważać, żeby nie nabawić się problemów trawiennych, ale bez obaw ja tutaj mam sprawdzony wyrób Intesta z maślanem sodu

            Komentarz


            • #81
              A może warto popytać się o to znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

              Komentarz


              • #82
                Jeżeli masz znajomych speców i fachowców, to jasne.

                Komentarz


                • #83
                  Nie jestem w stanie pomóc... Nie jest to moja dziedzina.

                  Komentarz


                  • #84
                    Od dłuższego czasu staram się ograniczyć gluten, jeść większe porcje warzyw czy owoców. Póki co waga stoi i czekam na efekty.

                    ____

                    Komentarz


                    • #85
                      Ja staram się odżywiać zdrowo, ale niestety nie zawsze m to wychodzi

                      Komentarz


                      • #86
                        Odżywianie to bardzo ważna kwestia. Przyznam wam szczerze, że odką przywiązuję znacznie większą wagę do tego tematu, to nie tylko zgubiłam zbędne kilogramy, ale także moje samopoczucie jest znacznie lepsze. Mogę wam nawet polecić ofertę z tego sklepu - znajdziecie spory wybór zdrowej żywności.

                        Komentarz


                        • #87
                          A moim zdaniem najlepsza jest żywność ekologiczna Odkąd kupuję jedzenie w sklepie ze zdrową żywnością na , to czuję się naprawdę znacznie lepiej. Taka dieta jest bardzo pomocna i pozwala organizmowi dobrze pracować. Odkąd zdrowo jem to czuję, ze mam dużo więcej energii. I bardzo mi się to podoba No i nie mam problemów z trawieniem!

                          Komentarz


                          • #88
                            Też kupuję taką ekologiczną żywność, ale teraz są świeże warzywa i owoce więc trzeba z tego korzystać. Sałatka szpinakowa jest bardzo dobra i zdrowa, próbowaliście jej?

                            Komentarz


                            • #89
                              I takie tematy to ja rozumiem. Można się czegoś przynajmniej dowiedzieć.

                              Komentarz


                              • #90
                                Przyda się taka strona w zakładkach. Zdrowego jedzenia nigdy za mało.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X