Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    W dzisiejszych czasach raczej ciężko jest pilnować zdrowego odżywiania, szczególnie, gdy żyjemy w ciągłym biegu.

    Komentarz


    • #62
      W 100% zgadzam się z moim poprzednikiem.

      Komentarz


      • #63
        Od dłuższego czasu odżywiam się zdrowo i czuję dużą różnicę Nie jestem już ciągle zmęczona i nie mam problemów natury gastrycznej. Zaczęłam kupować warzywa i owoce BIO, które zamawiam na . To zdecydowanie mój ulubiony sklep z takimi produktami Paczki zawsze bardzo szybko przychodzą a jedzenie jest świeże i pyszne! No i przede wszystkim ekologiczne.

        Komentarz


        • #64
          Ja również od nowego roku postanowiłem zmienić swoje odżywanie

          Komentarz


          • #65
            Warto dużo czytać o odżywaniu, poprawnym odżywianiu. Ja często czytam i raczej jestem zadowolona z porad.

            Komentarz


            • #66
              Ja staram się odżywiać zdrowo, ale oczywiście zdarzają się słabsze dni Teraz zastanawiam się nad wprowadzeniem do swojego zdrowego trybu życia wody wodorowej. Może o niej słyszeliście o właściwościach wodoru molekularnego? Dzięki piciu wody nasyconej wodorem praca naszych komórek jest wydajniejsza, jak również działa antyoksydacyjnie, co oznacza, że skutecznie usuwa szkodliwe dla organizmu wolne rodniki. Poza tym świetnie nadaje się dla sportowców. Dużo więcej info znalazłam na stronie . Chciałabym zakupić generator do niej. A Wy macie z tym jakieś doświadczenie?

              Komentarz


              • #67
                Biorąc pod uwagę fakt, ze pojawiają się sprzeczne informacje na temat tego, co dziś tak naprawdę jest zdrowe, stwierdzam, że nie wiem, czy odżywiam się zdrowo, czy też nie. Próbuję, ale to jest chyba nierealne. Znacie na przykład takiego kurczaka kukurydzianego ? Odkryłam niedawno i mam nadzieję, że jest to zdrowsza wersja niż te marketowe kuraki.

                Komentarz


                • #68
                  W zdrowym ciele, zdrowy duch, sama się o tym przekonałam i dalej przekonuje ;D Odkąd zmieniłam diete na dużo bardziej zdrową o wiele lepiej się czuje Również zastanawiam się nad wprowadzeniem do mojej diety suplemetów i witamin. Myślę, że mój organizm na tym sporo zyska. Znalazłam już sklep gdzie są bardzo niskie ceny witamin, odżywek i właśnie suplementów, może też coś tam dla siebie znajdziecie

                  Komentarz


                  • #69
                    ja to raptem ostatnio mam cały czas dietę,bo straszne mam zaparcia, więc co chwila jem coś co akurat dla mojego organizmu jest znośne, dodatkowo przyjmuję preparat intesta który poprawia perystaltykę moich jelit i do tego potrafię się normalnie wypróżnic, więc naprawdę na plus. Nikomu nie zyczę takich problemów z jelitami.

                    Komentarz


                    • #70
                      Musze też to spróbować.

                      ___________________

                      Komentarz


                      • #71
                        Ze swojej strony rekomenduję zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. To jeden z lepszych sprzętów w tym segmencie cenowym. Pozwala przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców: twardych, miękkich, traw, liści i wielu innych. Zrobi mleka roślinne, masło orzechowe, deserki dla dzieci i lody/sorbety z mrożonych np. truskawek. Ma unikalny względem konkurencji design i zajmuje niewiele miejsca w kuchni, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu.

                        Komentarz


                        • #72
                          też stosuję zdrową dietę

                          Komentarz


                          • #73
                            A co sądzicie o piciu kawy? Ja wypijam praktycznie 3 filiżanki kawy dziennie i w sumie dobrze się czuje. Ale na dłuższą metę nie wiem czy to jest takie zdrowe. Zamówienia zawsze robie końcem miesiąca ze sklepu Może powinnam przeżucić się na jakieś kawy o mniejszej ilości kofeiny?

                            Komentarz


                            • #74
                              Gadanie, że nie odżywam się zdrowo, bo nie mam na to czasu to bzdura... Niestety część z nas przedkłada dbanie o samochód, o swój wygląd nad dbałość o swój organizm. Prędzej czy później to się na tych osobach odbije. Warto wprowadzić kilka produktów do swojej diety, by choć trochę wspomóc swój organizm w codziennym funkcjonowaniu. I przykładem może być tutaj , rośliny strączkowe, orzechy, zielone warzywa itp.

                              Komentarz


                              • #75
                                Ja staram się bardzo zdrowo odżywiać - przecież to klucz do zachowania zdrowia. Kiedy urodziło mi się dziecko to miało straszny problem z zaparciami ale właśnie dzięki zmianie diety udało się temu podołać ale dzieciątko bardzo się męczyło.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X