Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybor samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybor samochodu

    Czesc
    Szukam jakiegos fajnego autka do poruszania sie po miescie. Glownie to bedzie mi sluzylo jako auto sluzbowe. Dobrze jakby mialo w miare dobre przyspieszenie gdyz przydaje sie ono w warunkach miejskich. Druga sprawa aby bylo w miare tanie w eksploatacji. Zastanawiam sie nad Renault Clio (dane techniczne ). Co myslicie o takim wyborze. Warto brac nowe z salonu, czy moze poszukac uzywanego?
    Pozdrawiam

  • #2
    Zależy ile masz pieniędzy na ten cel przeznaczone. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Zgadzam się. Posty niektórych ludzi są dziwne.

      Komentarz


      • #4
        Po mieście to lepiej kupić rower, na prawdę ostatnio, przynajmniej u nas, są takie korki że poważnie to rozważam.

        Komentarz


        • #5
          Moim zdaniem do poruszania się po mieście to lepsze są nogi. Chyba, że chodzi Ci po prostu o ekonomiczne auto. Tutaj znaczenie ma silnik i styl jazdy.

          Komentarz


          • #6
            Super, dzięki za wszystkie porady

            Komentarz


            • #7
              Ja też stawiam na rower.

              Komentarz


              • #8
                Coś jest w tym, że w mieście w praktyce więcej się stoi w korkach niż jedzie.

                Komentarz


                • #9
                  Najlepiej przekonać się o tym, ile ma się pieniędzy, ile można wydać i na tej podstawie szukać samochodów.

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam zajrzeć tu ostatnio był artykuł o autach w mieście, może znajdziesz coś co cię zaciekawi

                    Komentarz


                    • #11
                      Czasami lepiej jest wybrać mniej popularne auto, którego potem nie będą mieć wszyscy. Tak jest w przypadku . Czytałam trochę o tych modelach i podobno są bardzo dobre, a do tego bezawaryjne. Co o nich myślicie?

                      Komentarz


                      • #12
                        Jesli masz sie sprawdzone info to czemu nie

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja nie znam tych aut. Jednakże jak masz z pewnego źródła, to czemu nie?

                          Komentarz


                          • #14
                            Cóż, warto pamiętać, że na samym zakupie samochodu twoje wydatki się nie skończą. Na jakiekolwiek auto się zdecydujesz,, musisz być przygotowany na regularne przeglądy, a także zabiegi kosmetyczne, takie jak choćby - to pomoże zachować samochód długo w dobrym stanie.

                            Komentarz


                            • #15
                              Takie usługi to już normalka, auto wygląda jak ze stempla...



                              Caressence - to jedna z wiodących firm w zakresie i to zdjęcie auta po ich usłudze.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X