Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alergia na gluten?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja mam w tym temacie niezbyt obszerną wiedzę. Niestety.

    Komentarz


    • #17
      Na całe szczęście dla osób, których organizmy nie tolerują glutenu jest teraz moda na jedzenie bezlutenowe, więć opłaca się producentom takie rzeczy robić choć wiadomo, takie jedzenie jest droższe. A badaliście się może na tą nietoleracje? Lepiej mieć to zawsze czarno na białym stwierdzone. Dobrym sposobem na sprawdzenia swoich alergii są dzięki którym możecie sprawdzić nawet, który dokładnie komponent danego alergenu was uczula

      Komentarz


      • #18
        Teraz produkty bez glutenu są bardzo łatwo dostępne, jednak wiadomo, troszkę więcej kosztują i to jest duża ich wada. Ale co zrobić, jak ktoś ma alergie to nie ma innego wyjścia. Ja na całe szczęście nie mam na nic alergii i jem co chce. Co nie zwalnia mnie ze zdrowego odżywiania się. Lubie kombinować z różnymi rzeczami, tak teraz mam faze na płatki jaglane szczególnie na słodko.

        Komentarz


        • #19
          Ale chyba czymś innym jest alergia i czymś innym nietolerancja, prawda? Mi ktoś kiedyś zwrócił uwagę, że tych dwóch określeń używam na przemiennie. A one nie są równoznaczne. Ostatnio dużo czytałem na tema alergii i dowiedziałem się, że można już wykonać badania z krwi. Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło. Jeżeli interesuje Was ten temat t te informacje i znajdziecie.

          Komentarz


          • #20
            Teraz to ludzie miewają alergie na wszystko.

            Komentarz


            • #21
              Średnio się na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

              Komentarz


              • #22
                Teraz jest coraz bardziej powszechna.

                __

                Komentarz


                • #23
                  PRzeciwbiegunkowo pomaga najszybciej , zresztą na wzdęcia także jest skuteczny. A nietolerancje na glutem ma średnio 1 osoba na 250-300!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X