Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ja trzymam diete i ostatnio dodalem ostatni posilek wieczorem. Robie nalesniki z platkow owsianych z kurczakiem, serem, kukurydza i czym tylko chce. Tutaj gosciu pokazuje co i jak

    Komentarz


    • #77
      nowe przepisy

      Ja się staram przynajmniej raz w tygodniu przygotować coś nowego, z przepisu którego jeszcze nigdy nie próbowałam. Ostatnio zrobiłam taką japońską sałatkę sunomono:

      Komentarz


      • #78
        Nie lubie gotowac, ale coż nie mam wyjścia, wybawieniem są tylko te wieczory gdy mój ukochany zabiera mnie do na wyśmienity obiadek

        Komentarz


        • #79
          Jak mam trochę czasu to uwielbiam sobie trochę pogogować. Fajna sprawa

          Komentarz


          • #80
            Ja najczęściej przygotowuje risotto z grzybami. Bardzo przyjemne i dość łatwe do przygotowania danie

            Komentarz


            • #81
              A co myślicie o młynkach do kawy? Czy np. któryś z tych spowoduje,ze kawa będzie smakowała zauważalnie lepiej?

              Komentarz


              • #82
                Ja w kuchni = katastrofa.

                Komentarz


                • #83
                  Ojej, cóż to za post? Można go usunąć?

                  Komentarz


                  • #84
                    To chyba jakiś robot. Dobrze by było to usunąć.

                    Komentarz


                    • #85
                      Tak ja staram się gotować w miarę możliwości często, choć przeważnie wybieram szybkie i proste w wykonaniu przepisy. W najbliższym czasie mam zamiar wypróbować ten przepis na proteinowe pączki . Lubię tego typu eksperymenty w kuchni

                      Komentarz


                      • #86
                        Niezbyt mam w tym obszarze tematycznym wiedzę. Także nie będę w stanie pomóc...

                        Komentarz


                        • #87
                          Tematyczna wiedza? Myślę, że każdy coś tam raz na jakiś czas gotuje.

                          Komentarz


                          • #88
                            Ja póki co jestem młody, niczym nie uwiązany. A z obiadów na moim stole najczęściej gości... pizza Oczywiście sam jej nie robię, bo to byłaby masakra Na szczęście w Krakowie, gdzie studiuję, jest , więc jest z czego wybierać.

                            Komentarz


                            • #89
                              staram się gotować keidy mam czas i jak najmniej jeść na mieście żeby zaoszczędzić

                              Komentarz


                              • #90
                                Ja niestety coraz mniej. Za to dzisiaj mam makaron czosnkowy zapiekany z boczkiem pomidorem i mozzarella

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X