Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Ja ostatnio widziałam pierwszy raz u mnie w markecie kasztany jadalne do kupienia. Chętnie bym spróbowała, macie jakiś sprawdzony przepis na danie z kasztanów jadalnych? Czytałam też że mają nawet sporo pozytywnych właściwości.

    Komentarz


    • #62
      Daj znać jak danie z kasztanów?

      Komentarz


      • #63
        Ja nie polecam kasztanów. Oczywiście mówię tutaj z perspektywy tylko mojego gustu. Może akurat tobie posmakują. No a jeżeli ktoś szuka przepisu to polecam popatrzeć na internecie bo trochę tego jest. Może to też kwestia przyrządzenia kasztanów. Ja tam nie wiem. Mi nie smakują i już. Więcej do nich nie wracam raczej.

        Komentarz


        • #64
          Ja bardzo często gotuję. To wręcz moja pasja.

          Komentarz


          • #65
            A ja tak cop drugi dzień. Byle było co jeść.

            Komentarz


            • #66
              Oczywiście! Uwielbiam gotować dla swojej rodziny, sprawia mi to ogromną frajdę.

              Komentarz


              • #67
                Ja codziennie robię coś nowego w kuchni. Lubię eksperymentować.

                Komentarz


                • #68
                  Moja partnerka jak to prawdziwa kobieta dobrze gotuje więc ja nie muszę

                  Komentarz


                  • #69
                    Lubię samemu coś ugotować. Z reguły gotuję sobie potrawy mięsne np. gulasz czy bigos.

                    Komentarz


                    • #70
                      Ja kocham gotować jak tylko mam na to czas. No i to jest właśnie największy problem. Gotowanie pożera całą masę czasu. Jeżeli chce się zrobić obiad dla całej rodziny to trzeba poświęcić na to czasem i kilka dobrych godzin. No ale ugotowane samemu smakuje najlepiej jak zabezpieczy je przed śniegiem
                      Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 15:53.

                      Komentarz


                      • #71
                        Gotuję praktycznie codziennie. Mam swoje ulubione potrawy i kilka produktów które zawsze muszę mieć w domu. Na przykład dobra oliwa z oliwek te inne sklepowe nie są nawet w połowie takie jak ta. Moją sałatką grecką z tą oliwą zajada się nawet mój wuj który warzyw nie znosi. To chyba najlepsza rekomendacja

                        Komentarz


                        • #72
                          Dzisiaj nie gotuję, bo zjadłam pizzę z restauracji, ale ogólnie bardzo lubię gotować. Szczególnie dla bliskich.

                          Komentarz


                          • #73
                            Staram się w weekend ugotować coś nowego zawsze. Ostatnio robiłam hamburgery domowe

                            Komentarz


                            • #74
                              A czym robiłas te burgery? Ja je lubię w wersji wegetariańskiej.

                              Komentarz


                              • #75
                                Owszem, robię to każdego dnia, nawet kiedy wracam po pracy. Gotowanie to moja pasja. Ostatnio wyjątkowo posmakowała mi zdrowa . To lekkostrawny posiłek, który zawiera wiele cennych witamin i innych składników odżywczych. Czasami biorę sobie ją w pojemniku do pracy i spożywam w czasie regulaminowej przerwy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X