Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stringi czy zwykłe?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stringi czy zwykłe?

    Niedługo mam wesele i bardzo dopasowaną, delikatną sukienkę - taką wybrała panna młoda bo jesteśmy druhnami. Nie wiem jakie majtki najlepiej będą wyglądać, chyba postawię na stringi bo jednak nie lubię jak cokolwiek się odciska na materiale sukienki. Co o tym myślicie? Widziałam piękne modele na

  • #2
    hehe dobry temat

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem powinnaś kupić bieliznę specjalnie dopasowaną pod tego typu sukienki. W dobrych sklepach na pewno coś takiego znajdziesz.

      Komentarz


      • #4
        U kobiet chyba jednak stringi lepiej wyglądają.

        Komentarz


        • #5
          Stringi stringami, ważniejsza jest odpowiednia :P Nie zapomnij o tym

          Komentarz


          • #6
            Jasne że lepsze są stringi Dziewczyny w takich majtkach wyglądają seksownie

            Komentarz


            • #7
              Na Twoim miejscu kupiłabym odpowiednią bieliznę do takiej okazji. Bo nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć a warto czuć się komfortowo

              Komentarz


              • #8
                Stringi? Już dawno kobiety zrezygnowały z takiej bielizny. Jest niewygodna i niehigieniczna.

                Komentarz


                • #9
                  Niewygodna - to raz. Niehigieniczna - to dwa. A trzy - jako facet, powiem, że moim zdaniem stringi są bardziej obleśne niż seksowne.

                  Komentarz


                  • #10
                    zdecydowanie zwykłe. O wiele lepiej wyglądają i się układają

                    Komentarz


                    • #11
                      Decyzja uwarunkowana wieloma czynnikami

                      Komentarz


                      • #12
                        mi sie nie chce czesto golić bardzo dokładnie szczególnie w okolicach bikini, a dyecydując się na strigi jest to bardzo ważna rzecz. Dlatego polecam wam zabieg , który raz na zawsze pomoże uporać się wam z tym problemem. Super salon Skinline, zrobi to dla was perfekcyjnie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Stringi są bardzo wulgarne.

                          Komentarz


                          • #14
                            Nigdy nie uwierzę, że stringi są wygodne.

                            Komentarz


                            • #15
                              Na takie imprezy to raczej coś mniej wyciętego ;-)
                              Zerknij tutaj masz fajną oferte fig, jednak jak byś zdecydowała się na stringi to też ich jest tam sporo do wyboru.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X