Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsza baza i top do hybryd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Najlepsza baza i top do hybryd

    Hej Dziewczyny czy możecie się podzielić opiniami na temat różnych baz i topów do hybryd? Ja przez jakiś czas używałam Semilaca, ale chyba mam na ich produkty uczulenie (strasznie mnie skórki szczypały). Teraz jestem na etapie poszukiwań. Słyszałam, że Nails Company mają dobre produkty. Kupowałyście już od nich coś? Tutaj macie stronkę:

  • #2
    Nigdy nie słyszałam o tej firmie. Ja tam wolę zaufać znanym marką np. semilac.

    Komentarz


    • #3
      Też uzywam Semilaca ale temu produktowi tez się przyjżę bliżej

      Komentarz


      • #4
        Hej, używacie w swojej pracy lakierów marki semilac ? Jakie jest Wasze zdanie ? Ja pracuje na nich w sumie od początku mojej przygody z paznokciami. To firma, która u mnie jest baza bez której nie ruszam z praca. Gdzie je kupujecie ? Ja w hurtowni

        Komentarz


        • #5
          Niezwykle przydane porady. Jestem pewien, że wielu osobom się one przydadzą.

          Komentarz


          • #6
            A powiedzcie mi proszę jak to jest ze zmywaniem hybryd? Robicie to same w domu czy raczej chodzicie do kosmetyczki? Czytałam w poradniku: jak to dokładnie zrobić i w sumie nie wygląda to na nic trudnego.

            Komentarz


            • #7
              Witam Was wszystkich miło !

              Komentarz


              • #8
                Musze pokazać ten temat mojej mamie.

                _________________________

                Komentarz


                • #9
                  Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Sądzę, że to może być najlepsze z możliwych rozwiązań.

                  Komentarz


                  • #10
                    Bardzo chwalę sobie pod tym względem firmę Semilac.

                    ___

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X