Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Nie kojarze tego sklepu, ja buty sportowe najczęściej kupuje w Deichmannie

    Komentarz


    • #47
      ja zamawiam buty w - mają tam pięknie robione buty.

      Komentarz


      • #48
        A co powiecie na luźniejszy styl jeśli chodzi o buty na tę wiosnę? Na przykład , który doskonale sprawdzi się na co dzień i na większe wyjścia.

        Komentarz


        • #49
          W sumie to nie chodzę w takich na co dzień. No ale w zasadzie warto mieć takie w swojej szafie.

          Komentarz


          • #50
            Ja mam różne buty w szafie, ale najczęściej stawiam po prostu na wygodę. Spodobały mi się osobiście takie buty sportowe: , które obecnie dodatkowo są nie tylko wygodne, ale i modne.

            Komentarz


            • #51
              Sportowe teraz do wszystkiego pasują

              Komentarz


              • #52
                Niekoniecznie. Na ślub nie za bardzo. Wybór właściwego obuwia na taką okoliczność nie jest łatwy. Za to korzystając z tego typu poradników: można znacznie lepiej sobie z tym poradzić. Wiadomo, że jest to trudna decyzja, ale na coś się trzeba zdecydować.

                Komentarz


                • #53
                  Nigdy nie kupowałem tam. Aczkolwiek ofertę mają ciekawą.

                  Komentarz


                  • #54
                    Korzystam z tej strony regularnie. Świetna oferta robi swoje.

                    Komentarz


                    • #55
                      W tym sklepie to ja jeszcze nigdy nie kupowałem butów.Chodź teraz to ja sprawdzę dokładnie ten sklep.

                      _______________________________________________

                      Komentarz


                      • #56
                        A co sądzicie o butach Ecco? Może i swoje kosztują, ale, jeśli wierzyć temu artykułowi , cena akurat idzie tu w parze z jakością.

                        Komentarz


                        • #57
                          witam
                          a ja mam coś godnego polecenia dla dentystów i lekarzy - chodzi mi o buty medyczne Doktor Leon - tutaj je znajdziecie, są wygodne i przyjemne dla skóry, dobrze amortyzują wstrząsy i zapobiegają poślizgnięciu.

                          Komentarz


                          • #58
                            Ja najczęściej kupuję na eobuwie.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X