Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Podobają mi się też baleriny Ale ja jednak wolę takie sportowe buty, np. jakieś trampki. Są dla mnie wygodniejsze

    Komentarz


    • #32
      Ja ostatnio często chodzę w trampkach. Ale lubię też czasami wyjść w szpilkach, wtedy czuję się o wiele atrakcyjniej.

      Komentarz


      • #33
        Prawda? Jest coś takiego w butach na obcasie, że się kobieta znacznie lepiej w nich czuje.

        Komentarz


        • #34
          Po prostu sylwetka w nich lepiej wygląda. A większość kobiet robi wszystko, by korzystniej wyglądać.

          Komentarz


          • #35
            Ja najlepiej czuję się w płaskich butach. Właśnie sobie na jesień zamówiłam szare creepersy . Uniwersalny kolor, do większości strojów pasuje

            Komentarz


            • #36
              Polecam zobaczyć . Może będzie jakaś opinia na ich temat.

              Komentarz


              • #37
                Wątek dotyczył początkowo butów sportowych, więc ze swojej strony polecam zajrzeć tutaj - dziwię się, że nikt tu chyba dotąd nie wspomniał o Domodi.pl, a przecież macie tu zebrane w jednym miejscu oferty różnych sklepów.

                Komentarz


                • #38
                  ja przeważnie zamawiam buty szyte na zamówienie z - mają tam ogromny wybór jeśli chodzi o materiały z których robione są buty. Polecam szczególnie na zimę oraz osobom które mają nietypowy kształt stopy.

                  Komentarz


                  • #39
                    Ponad trzy lata temu kupiłem dwie pary butów, na dzień dzisiejszy jedna para(adidas) jest w stanie dobrym, druga (reebok) w stanie bardzo dobrym przy dosyć intensywnym użytkowaniu. Ceny były takie same jak w innych sklepach, ale czasem trafiały się promocje, gdzie za 50% ceny można było kupić buty. Zaznaczam, że to było 3 lata temu, więc teraz różnie może być
                    Ostatnio edytowany przez krolsniegu; 11.10.2016, 00:38.

                    Komentarz


                    • #40
                      Swego czasu mialem pewne opory przed kupowaniem rzeczy przez internet, nie wydawalo mi sie zbytnio bezpieczne. Na szczescie szybko mi przeszlo i teraz czesto korzystam z tej wygody. Ostatnio mialem trudny orzech do zgryzienia, mianowicie prezent dla mojej dziewczyny. Postanowilem kupic jej wlasnie buty, podobne do tych ktore kiedys sie jej podobaly w jakims sklepie naziemnym. Troche sie balem czy bedzie sie rozmiar zgadzal, bo czasami moze sie troche roznic, ale wszystko sie zgadzalo. Jakby kogos interesowalo to zakupilem je tutaj Nie wyobrazam sobie teraz powrotu do zwyklych zakupow, z racji zaoszczedzonych pieniedzy.

                      Komentarz


                      • #41
                        Jeśli szukacie butów i nie wiecie, jakie są modne, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł: - dowiecie się z niego, jakie botki najlepiej kupić. Sprawdźcie!

                        Komentarz


                        • #42
                          ale te buty to słabe według mnie
                          Ostatnio edytowany przez magdda338; 13.01.2017, 16:12.

                          Komentarz


                          • #43
                            Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie dokładnie obuwie cię interesuje. Jeżeli chcesz przykładowo kupić , to najlepiej uczynić to w oficjalnym sklepie Wojas, gdzie często organizowane są różne promocje. Zakup przez internet pozwala też zaoszczędzić dużo czasu.

                            Komentarz


                            • #44
                              Dzięki wielkie za porady Na pewno mi się to przyda

                              Komentarz


                              • #45
                                Teraz zmienia się pogoda i na pewno przyda się odświeżyć garderobę. Ja poluję na jakieś ładne botki. Tutaj: wypatrzyłam sporo ładnych modeli i chyba od razu zdecyduję się na kilka par za jednym zamachem.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X