Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pizza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A korzystaliście kiedyś z internetowych ? Podobno można na nich wyszukiwać pizzerie w dowolnych lokalizacjach - wydaje się to dość wygodną opcją

    Komentarz


    • #17
      Za to mi najbardziej smakuje pizza zrobiona w domu. Mam swój przepis, a składniki dobieram dokładnie pod siebie.

      ___

      Komentarz


      • #19
        A może zrobić pizzę samemu?

        Komentarz


        • #20
          Mam swoją sprawdzoną pizzerię, z której zamawiam pizzę za każdym razem. Ale fakt przydatna opcja.

          ____

          Komentarz


          • #21
            Nie mam niestety możliwości zamówienia przez internet pizzy

            Komentarz


            • #22
              Najlepsza jest capriciosa. A wy jaką lubicie?

              Komentarz


              • #23
                Ja tam lubię sobie samemu zrobić w domu pizze

                Komentarz


                • #24
                  Najlepsza bedzie z pieca kamiennego.

                  Komentarz


                  • #25
                    Wole zmaowic albo z pyszne.pl

                    Komentarz


                    • #26
                      A korzystaliście może z tego typu ? Jest taka ilość pizzerii w stolicy, że bez pomocy wyszukiwarek i zestawień ciężko coś znaleźć...

                      Komentarz


                      • #27
                        Którą możecie mi polecić?

                        Komentarz


                        • #28
                          Ja natomiast mogę Wam z czystym sumieniem polecić pizzerie sieci Dominium – od jakiegoś czasu jakoś tak naturalnie zaczęło wychodzić, że niemalże tylko do nich zacząłem zaglądać . Zresztą, co tutaj się dużo dziwić – pizza jest po prostu przepyszna, lokal bardzo ładny i przyjemny, a co rusz trafić można na jakieś bardzo smakowite promocje . Już nawet przy zamawianiu pizzy do domu jakoś tak zacząłem tylko do nich się zwracać. Chociaż jednak preferuję zachodzić do lokalu i jeść na miejscu – zwłaszcza, jak jakiegoś znajomego do tego uda mi się ze sobą przyprowadzić, zawsze jest bardzo miło. Jak ktoś jest z Bielsko -Białej to bardzo polecam to miejsce: , ale z tego co wiem, to Dominium ma lokaje w wielu miastach Polski – i jeżeli trzymają równie dobry poziom, to koniecznie sobie je sprawdźcie .

                          Komentarz


                          • #30
                            ja zawsze zamawiam z DaGrasso moim zdaniem jest najlepsza

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X