Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkanie w duzym miescie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Generlanie samo życie w centrum wielkiego miasta to nie dla mnie. Ale mieszkanie własne w wielkim mieście to spory kapitał i fajna inwestycja. Warto zastanowić się może nawet nad paroma mieszkaniami a nie jednym. Przy takich większych inwestycjach pomoże wam zarządca nieruchomości z Warszawy Pomagają oni także w załatwianiu spraw księgowych, prawnych czy też finansowych.

    Komentarz


    • #17
      Ja lubię mieszkać w centrum

      Komentarz


      • #18
        Mieszkanie w dużym mieście ma wiele zalet, wad pewnie też trochę ma ale ja ich nie widzę, lubię duże miasta, a osiedla takie jakie jak Baltica Towers w Trójmieście są dla mnie idealne, bo mam widok na morze a jednocześnie wszystko blisko

        Komentarz


        • #19
          hej,
          ja mieszkałam przez 20 lat w centrum Warszawy, niedawno z mężem kupiliśmy wielki dom w Białymstoku, tutaj znaleźliśmy korzystną ofertę dom jest cudowny, przestrzenny i sielankowy - polecam

          Komentarz


          • #20
            Zdecydowanie wolę mieszkać na peryferiach.

            Komentarz


            • #22
              Teraz też wolę mieszkać na peryferiach, ale kiedyś mieszkanie w wielkim mieście było koniecznością. Dzisiaj moje dzieci tam mieszkają. Szukam właśnie mieszkania do wynajęcia dla syna. Przeglądam oferty na Allegro- i jest ich sporo do wyboru. Nie wiem, czy dla studenta na początek lepiej wynająć pokój, czy kawalerkę?

              Komentarz


              • #23
                Ja cieszę się odkąd zamieszkałem w dużym mieście gdyż mam mieszkanie które liczy sobie już 30 lat i są w nim położone parkiety. Po ich renowacji przez firmę
                pasują idealnie do wystroju retro całego mieszkania.

                Komentarz


                • #24
                  my z żoną postawiliśmy na dom za Warszawą, mamy tam duży ogród i zawsze możemy wypocząć po pracy ostatnio szukaliśmy dobrych lampek ogrodowych, żeby móc mile spędzać każdy wieczór w ogrodzie. Tutaj znaleźliśmy piękne lampki ogrodowe - polecam

                  Komentarz


                  • #25
                    Takie mieszkanie to na pewno spore koszta, ale jak trzeba to trzeba. Zdecydowanie lepiej jest wziąć kredyt niż co miesiąc oddawać komuś pieniądze do ręki. Ja to już kupiłam mieszkanie i wyposażam je z blogiem Mają tam dużo ciekawych propozycji jeżeli chodzi głównie o dywany

                    Komentarz


                    • #26
                      W dużych miastach najbardziej opłaca się chyba wynajmować mieszkania bo zakup wiąże się z na prawdę dużymi kosztami.

                      Komentarz


                      • #27
                        Najważniejsza jest lokalizacja mieszkania jednak

                        Komentarz


                        • #28
                          Witam Was Wszystkich i życzę miłego dnia

                          Komentarz


                          • #29
                            Jeśli chodzi o projektowanie tego typu mieszkania, to na tę ofertę. Naprawdę bardzo dobrze projektują mieszkania w Głogowie Wystarczy tylko spojrzeć na ich realizacje, aby się przekonać

                            Komentarz


                            • #30
                              Hm... A czy znacie może jakieś sprawdzone źródło porad odnośnie skutecznego sprzątania mieszkania? Zastanawiam się, czy to byłoby ok... Znacie może jeszcze jakieś strony?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X