Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki pierścionek na zaręczyny?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaki pierścionek na zaręczyny?

Jaki powinien być pierścionek zaręczynowy?

To zależy od kobiety, jaki ma gust. Ja preferuję złoto i raczej oszczędne wzornictwo, mam też dużo koleżanek, które lubią minimalizm. Cienka obrączka i delikatne, ale wyraźne, bezbarwne oczko to klasyka, w którą możesz uderzać. Mój pierścionek wygląda bardzo podobnie do tego:
    Pierścionek z żółtego i białego złota z diamentami - wzór 181.188 / Apart

Komentarz

najlepiej jakiś z diamentem

Komentarz

Zamieszczone przez Szarodzioba Zobacz posta
        To zależy od kobiety, jaki ma gust. Ja preferuję złoto i raczej oszczędne wzornictwo, mam też dużo koleżanek, które lubią minimalizm. Cienka obrączka i delikatne, ale wyraźne, bezbarwne oczko to klasyka, w którą możesz uderzać. Mój pierścionek wygląda bardzo podobnie do tego:
        Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, pomogła mi w wyborze Ostateczny wybór padł na klasyczny, złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem z Auroria Diamonds. Znalazłem go wieczorem na https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe i od razu wpadł mi w oko. No a cena jest bardzo atrakcyjna!

Komentarz

Cieżko powiedzieć...

Komentarz

Według mnie powinien być ze złota (białe czy żółte to nieistotne) i z jakimś kamieniem szlachetnym.

Komentarz

Przecież to nie ma aż takiego znaczenia, jakie mu przypisujecie.

Komentarz

Zależy od gustu obdarowanej. Warto wcześniej podpytać ją o czym marzy.

____

element grzejny

Komentarz

Z dużym brylantem a najlepiej to taki od serca i złoty

_________
                  blog finansowy

Komentarz

Mi się marzy delikatny pierścionek z eleganckim diamentem. Kwestia gustu - u każdego jest inna.

____

blog o finansach finansemobilne.pl

Komentarz

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatgeo też nie będę w stanie pomóc...

Popatrz na mnie. Kiedy na mnie patrzysz,wiem, że żyję.

Komentarz

Mój wybór to ten pierścionek https://gemlord.pl/pl/p/Perla-Akoya-i-rubiny/419 W białym złocie niezwykła morska perła zdobiona naturalnymi rubinami. Wybrałem ten, ponieważ moja ukochana ceni nieprzemijające pięko, a czymś takim bez wątpienia jest ten pierścionek.

Komentarz

witam, ja polecam pierścionki z kamieniami, np z szafirem tutaj https://roren.pl/pol_m_Pierscionki-z...ntami-159.html znajdziecie piękne i wyjątkowe pierścionki, na pewno będą się podobały waszym paniom

Komentarz

Pracuję...
                          X