Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja swojemu mężulkowi sprawiłam nowoczesny pilot do telewizora LG Nie powiem, ucieszył się jak dziecko, bo uwielbia przesiadywać przed telewizorem i czasem nawet wolę nie wiedzieć, co on tam robi. Na szczęście ja mam własne hobby, do którego nie potrzebuję ani pilota, ani telewizora.

    Komentarz


    • Mi żona ostatnio zrobiła chyba najlepszy prezent jaki dostałem w zyciu Kupiła mi gotowego drona dla początkujących ze sklepu Świetna rzecz, bardzo się wkręciłem. Oglądam teraz poradniki jak samodzielnie złożyć swojego drona. W tym sklepie widziałem, że można kupić części i samemu to zrobić co mega mnie zainteresowało

      Komentarz


      • Będzie miał co myć?

        Komentarz


        • Myślę, że fajnym prezentem może być jakaś wycieczka. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

          Komentarz


          • Mój partner ostatnio na urodziny zażyczył sobie bilet na mecz piłkarski No i co nie było wyjścia :/ Ale chociaż partner zadowolony

            Komentarz


            • Zegarek jest bardzo dobrym pomysłem na prezent
              _______________________

              Komentarz


              • Używacie , bo ja myślę, żeby kupić mężowi na prezent? Obydwoje preferujemy praktyczne prezenty, które są nie tylko zbędnym gadżetem albo przyjemnością, ale także będą przydatne na przyszłość.

                Komentarz


                • Każdy facet ucieszy się z wieczoru tylko we dwoje :P przynajmniej mój mąż tak twierdzi, gdy przebieram się w . W takie wieczory to w ogóle by z łóżka nie wychodził :P

                  Komentarz


                  • Nie uwierzycie jaki prezent dostałem w tym roku od żony :P. Otóż postanowiła mi ona kupić nowy garnitur i dostałem jeden z tych dostępnych w tym sklepie . Ogólnie to bardzo mi sie on podoba i nie mam na co narzekać, ale panowie powiedzcie mi co sądzicie o takich prezentach? Według was są ok?

                    Komentarz


                    • Jeśli Twój ukochany mąż lubi na co dzień chodzić w to osobiście myślę, że nie powinnaś mieć problemów w znalezieniu odpowiedniego prezentu.

                      Komentarz


                      • A może zaszalej i kup jakieś gadżety erotyczne? Ja ostatnio kupiłam kilka produktów na i dałam mężowi w prezencie. Był naprawdę zadowolony! A koniec końców zyskaliśmy na tym oboje

                        Komentarz


                        • A co powiesz o takim praktycznym a przede wszystkim przydatnym prezencie jak np rower, moim zdaniem maż będzie zadowolony z takiej opcji. U nich można znaleźć ciekawe modele rowerów Znajoma u nich kupowała rowery dla swojej rodziny i zachwyceni są z ich jakości.

                          Komentarz


                          • Faceci lubią praktyczne prezenty. Może więc kupicie dla swoich mężów kawę? Każdy na pewno kawe pija. Mozecie jednak postawic na jakies ciekawe smaki i gatunki kawy. Na stronce znajdziecie całkiem sporo takich wlasnie propozycji kawowych

                            Komentarz


                            • A może jakiś zestaw do majsterkowania? Wyrzynarka, wkrętarka czy chociażby młotek na pewno w domu się przydadzą, a faceci uwielbiają takie prezenty

                              Komentarz


                              • Naprawdę ładnie się to prezentuje. Napisz, czy prezent był udany.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X