Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Witam i o zdrowie pyta :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam i o zdrowie pyta :)

    Trafiłem tu zupełnym przypadkiem, szukając informacji o stomatologach. Widzę, że forum prężnie działa. Jako, że aktualnie jestem w temacie (niestety wizyty się zbliżają), postanowiłem się zarejestrować Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • #2
    Cześć miło

    Komentarz


    • #3
      fajnie,że dołączyłeś,a wizyty może okażą się bezbolesne?Kto wie?

      Komentarz


      • #4
        Warto trochę pocierpieć żeby potem nie cierpieć ciągle z powodu chorych zębów.

        Komentarz


        • #5
          witam,
          polecam każdemu raz na jakiś czas się odkwasić - ten suplement na pewno wam pomoże dzięki niemu czuje się pełen życia

          Komentarz


          • #6
            Szukając geriatry w Warszawie znalazłam fajne centrum medyczne z mozliwością zamówienia wizyty do domu Co sąsidzie o takiej formie leczenia, bo ja myślę, że np. geriatra z Warszawy to świetne rozwiązanie dla osób starszych, szczególnie tych leżących.

            Komentarz


            • #7
              Witam serdecznie,
              ja też z dentystami często się widzę

              Komentarz


              • #8
                a co z badaniami gdzie robicie?

                Komentarz


                • #9
                  Badanie można zrobić wszędzie, ale mnie ostatnio totalnie urzekła diagnostyka, bo co pół roku robią fajne promocje na badania w ramach kampani droga do zdrowia mamy badania o 50 procent tańsze. Ja ostatnio źle się czułam, niestety i postanowiłam takie badania zrobić, co się okazało podwyższony cholesterol, jak ktoś jeszcze źle sie czuje to łapcie linka tak jak ktoś tu napisał lepiej zapobiegać niż leczyć

                  Komentarz


                  • #10
                    Co do kwestii zdrowia to także takie miejsca jak mogą się wam świetnie przydac i to na różne problemy ze zdrowiem. Jest to centrum medyczne więc możecie liczyć tu na kompleksową pomoc lekarzy w tym na pomoc podologa, endokrynologa, ortopedy i innych

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X