[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Inne
Domyślnie Projekt gabinetu
Zapraszam Osoby planujące otworzyć gabinet lub gabinety stomatologiczne do współpracy. Prowadzę małą pracownię specjalizującą się w projektowaniu gabinetów. Projekty kompleksowe - wszystkie branże, uzgodnienia. W razie potrzeby mamy sprawdzonych wykonawców. Działamy w Warszawie i okolicach. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu Agnieszka Gradkowska interio.te@gmail.com 501 096 997
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Student
Domyślnie
Jeszcze dużo brakuje do otwarcia gabinetu. Jak będzie bliżej to zadzwonię.
Odpowiedź z Cytatem
Jeśli człowiek, idąc przez życie, nie zawiera nowych przyjaźni, wkrótce zostanie zupełnie sam. Przyjaźnie należy stale kultywować.
Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Własny gabinet, to bardzo duży wydatek. Profesjonalny sprzęt kosztuje podobnie wykończenie gabinetu odpowiednimi materiałami. Mogą to być np. higieniczne okładziny, bo są producenci takich rozwiązań dla branży medycznej np. SpeedWall - technologia dla higieny
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
No wydatek na bank będzie spory. Musisz się na to przygotować.
Odpowiedź z Cytatem
Gdy biedak chce się postawić, jada barszcz z piernikiem.
Junior Member

Status: Firma dent.
Domyślnie
Wiadomo, że wydatek będzie duży. Ale nie wolno się zniechęcać. Lepiej poszukać dłużej, analizować oferty i porównywać. Na przykład wiele sklepów internetowych oferuje co jakiś czas rabaty na sprzęt stomatologiczny albo ogólnie oferują swoje produktytaniej niż inne sklepy. Trochę więcej czasu poświęcić a napewno się znajdzie dobrą ofertę. W ten sposób odkryłem np. sklep stomatologiczny Koral Dental www.koraldental.pl
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Dentysta
Domyślnie
Chcę otworzyć swój własny, pierwszy gabinet. Chcę, aby w tym gabinecie panował minimalistyczny, nowoczesny styl. Co myślicie o tym, aby wykorzystać szklane ściany Ścianki szklane Wrocław - Ściany przesuwne szklane | Icon Loft ? Czy jednak jest to zbyt drażliwy temat i lepiej postawić na coś klasycznego?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
ja projekt mojego gabinetu zleciłem mojej córce, która studiuje architekture a dokładnie aranżację wnętrz
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Mi bardzo podobają się te szklane ścianki baumax.net.pl/oferta/scianki-szklane Prawdopodobnie zdecydujemy się na ich montaż w mieszkaniu.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto zainwestować w odpowiednią wentylację. Dobrze zaprojektowana klimatyzacja Warszawa również poprawi komfort pacjentów podczas zabiegów.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie nowy gabinet
Co myślicie o połączeniu gabinetu dentystycznego z gabinetem medycyny estetycznej? Obecnie coraz więcej ludzi korzysta z nowoczesnych metod usuwania blizn, rozstępów czy wybielania zębów, warto poszukać dobrego sprzętu w dobrych cenach np. lasery frakcyjne
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0