Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane
Dentysta Gliwice

Wróć   Dentysta.eu - Forum dentystyczne, forum stomatologiczne > Dla pacjentów > Porady dentystyczne - problemy i choroby

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 02-22-2013, 18:21
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Silne Krwawienie z dziąseł

Witam, byłam dziś u dentysty i pani doktor przez ponad 40 minut nie potrafiła sobie poradzić z bardzo silnym krwawieniem i tak jest co wizytę, przy myciu zębów to samo, mam 17 lat i pani doktor nie rozumie czemu to takie obwite krwawienie, powiedziała że może to być jakaś choroba hormonalna co możecie mi doradzić w tej sytuacji ? co to może być? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-27-2013, 20:29
Junior Member

Status: Student
Domyślnie

Tak jest do zawsze, czy od jakiegoś czasu? Jaki jest u Ciebie poziom higieny jamy ustnej? Masz jakieś choroby ogólnoustrojowe? Przyjmujesz leki na stałe? Podobne problemy występują u Ciebie w rodzinie? Mierzyła Ci kieszonki dziąsłowe? Być może masz problem z przyzębiem, co byłoby też widoczne na zdjęciu pantomograficznym. Może to też być problem hormonów, tak jak powiedziała Ci Pani doktor z racji okresu dojrzewania.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania