Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane
Dentysta Gliwice

Wróć   Dentysta.eu - Forum dentystyczne, forum stomatologiczne > Dla pacjentów > Porady dentystyczne - problemy i choroby

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 10-20-2013, 22:05
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Martwy ząb

Witam,
od około pół roku mój zab jest martwy. Był dwukrotnie leczony kanałowo, lecz ostatnie leczenie zakończyło się na odtruwaniu zęba- potem wyjechałam i przez długi czas miałam truciznę w zębie, która jednak wypadła- ząb został otwarty. Od tamtej pory niz z tym nie zrobiłam ( ze względów finansowych)- ząb mnei nie boli, ale jet w nim ropień, do tego krwawi- najpewniej mam już otwarty dostęp do kości. To przerażające.
Chciałam dowiedzieć się- jak pójdę do stomatologa, i poproszę o wyrwanie zęba to jak to się odbędzie? (najpierw przeciez trzeba usunąć stan zapalny) zaczęłam obawiać się konsekwencji , liczyłam na to, że ząb po prostu sam mi wypadnie, ale chyba zakleszczył się na amen. Ile - w przeliczeniu na setki, moze nawet tysiące złotych - będzie kosztowało wyrwanie zęba i wstawienie nowego (najtańszego) ? Co jeśli w ciągu trzech miesięcy nie zdobęd pieniędzy na leczenie? Mogę się bardzo obawiać?
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-22-2013, 11:38
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie

Jak nie boli to siłą rzeczy musi być martwy
stare 10-25-2013, 15:34
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie

Najlepiej by bylo jakbys po prsotu poszedl do tego dentysty bo nie mozemy ocenic tak o.

Tagi
zgorzel

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania