[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Wybielanie zebów - Soda oczyszczona.
Siemka słyszałem, że można wybielić sobie zęby sodą oczyszczoną. (Oczywiście wiadomo, że nie będzie jak snieg ) Tylko najlepiej raz na 2 tygodnie. Tylko nie wiem jak mam nałożyć tą sodę. Mam ją w proszku, i co teraz? Posypać na zwilżoną szczoteczkę?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja myję zęby sodą już 3 miesiące i nie widzę by były bielsze. Sczoteczkę wkładam do woreczka z sodą, ona się sama przykleja

Domyślnie
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takiej możliwości... A nie uszkadza to szkliwa? Zęby nie bolą? Jeśli chodzi o wybielanie to kiedyś używałam jakiegoś żelu do domowego wybielania, ale zęby mnie od niego bolały. Teraz regularnie chodzę na wybielanie do dentysty i ten sposób najbardziej polecam!
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
pocieranie zębów sodą jest niebezpieczne dla śluzówki, może ją bardzo uszkadzać. dentyści to kategorycznie odradzają! jeśli już lepiej sobie kupić dobrą pastę wybielającą, albo zrobić sobie porządne piaskowanie i zdjęcie kamienia w dobrym gabinecie dentystycznym, nie mówiąc już o samym zabiegu wybielającym u dentysty. ja sam wybielanie dentystyczne polecam, zaskakujące efekty i wszystko fachowo
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Dentysta spec.
Domyślnie Wybielanie zębów
Pytanie zadane bardzo dawno, jednak praktyka wybielania zębów sodą jest nadal aktualna. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak chwilowe wybielenie tą metodą, może uszkodzić nasze zęby w dłuższej perspektywie. O odpowiedniej profilaktyce jak i polecanych metodach wybielania można przeczytać na stronie www.galeria-usmiechu.pl/zabiegi
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie wybielanie
Ja sobie kiedyś wybielałam paskami i zadziałało a paski kupiłam w drogerii. Przez tydzień po kilka minut się je trzymało na zębach.

Status: Student
Domyślnie
Lepiej nie wybielać zębów na własną rękę - można sobie zniszczyć szkliwo. Lepsze zęby bardziej żółte, a zdrowe.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Wink
A co myślicie o wybielaniu zebów plastami wybielającymi? Przynosi to jakieś efekty?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
taka soda niezła oferta !
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
magda13 - efekty są, ale jeśli masz teraz jakiś ząb do leczenia, lub wrażliwe dziąsła/zęby to sobie daruj, bo zrobisz sobie krzywdę, używanie takich pasków warto skonsultować ze swoim stomatologiem
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0