[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Kiedy można wykonać implant zęba?
Cześć wszystkim. Mam taki dosyć skomplikowany problem z zębem bo był leczony kanałowo jakiś rok temu, ale po zatruciu pękł podczas posiłku. Dentystka wyleczyła kanały ale z uwagi na to że pół zęba nie trzymało się to zrobiła mi uzupełnienie z takiej masy. Teraz nawet to zaczęło się kruszyć dlatego chciałbym założyć tam implant i mieć spokój. Pytanie brzmi czy da się to zrobić w tej sytuacji?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ciekawe jak mocno trzyma się to co założyła dentystka? Szkoda że wtedy nie przyszło ci do głowy zeby zrobić implant.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Wtedy nie miałem kasy dlatego na reke było mi takie doraźne rozwiazanie
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Moja córa miała podobnie chociaż może nawet gorzej bo podczas obiadu zjadła swojego zęba bo myślała ze to przysmażona panierka ;]. Nie wiem jak to możliwe, nie pytajcie mnie. Wracając do tematu polecam poczytać o implantach na http://www.newdentclinic.pl bo wszystko masz tam opisane - kiedy można, co jest wymagane i jak w ogóle wygląda zabieg. Nam to pomogło podjąć decyzje i się odpowiednio przygotować.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Kurcze zabrzmiało poważnie z tymi przygotowaniami. Troche boje sie zabiegu
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
Hej! Nie ma się czego bać. Normalny, nie ryzykowny zabieg dentystyczny ale będą musieli cie tam przebadać i przygotować żeby implant się trzymał i dobrze wyglądał. Ważne żeby wybrać dobrego specjaliste który ma doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów. Troche o tym poczytałam bo mąż niedawno musiał uzupełnić braki po wypadku i po przewertowaniu połowy internetu zdecydowaliśmy sie na NewDent Clinic czego nie żałujemy. Efekt robi wrażenie, a cena lepsza niż w większości gabinetów.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Zobaczę, dzięki za opinię.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Namiary na pewnego fachowca, u którego zrobisz implanty, zobacz - http://www.newdentclinic.pl/
Umów się na spotkanie i konsultacje, oni powinni wam pomóc i dać konkretne sugestie.
Wcale nie zawsze jest pewne, że implanty będą możliwe do zrobienia. Wiele zależy po prostu od danego przypadku.
Bez badania nie da się powiedzieć niczego konkretnego.
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0