[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Student
Domyślnie turystyka biznesowa - Niemcy
ze względu na fakt że w Niemczech organizowane są między innymi targi stomatologiczne proszę o pomoc właśnie na tym forum.

1. W jakich biznesowych celach wyjeżdżają państwo do Niemiec ?
2. Jakie miasta najczęściej państwo wybierają ?
3. Z jakich targów odbywających się w Niemczech państwo korzystają?
4. Z jakich dodatkowych usług korzystają państwo podczas pobytów biznesowych?
5. Jakie linie lotnicze/sieci hotelowe państwo wybierają?

proszę o podanie płci, wieku i miejscowości/województwa z jakiego państwo jesteście. odpowiedzi wykorzystane będą na zajęciach z badań rynku turystycznego.
bardzo dziękuje za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Nie ma czegoś takiego
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja do Niemiec jeżdżę do Frankfurtu na kursy językowe szkoły Sprachcaffe.
Frankfurt jest finansową stolicą Niemiec i jednocześnie jest jednym z najbardziej różnorodnych kulturalnie miast w Niemczech. Frankfurt jest również jednym z czterech miast europejskich, które mają tak wiele drapaczy chmur. Z najwyższym budynkiem (150 m) w 2004 roku Frankfurt był drugim po Paryżu miastem z 12 wieżowcami, przed Londynem (8 wieżowców) i Moskwą z 7 wieżowcami.

Z długą listą muzeów połączoną z wieżowcami i częścią historyczną miasta, Frankfurt jest miastem łączącym stare czasy z nowoczesnością. Miejsca warte odwiedzenia to m.in. stara dzielnica Sachsenhausen znana jako 'dzielnica wina jabłkowego' gdzie znajdziesz ponad 20 barów i restauracji w tej stosunkowo małej dzielnicy. Tu znajduje się Stara Opera, która funkcjonuje obecnie jako sala koncertowa. Możesz również wspiąć się na szczyt Main Tower i podziwiać piękną panoramę. W tym mieście nie będziesz się nudzić, znajduje się tu ogród botaniczny, zoo, niezliczona ilość restauracji, zawsze możesz znaleźć jakieś interesujące zajęcie.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
nie wyjeżdżam w celach biznesowych do niemiec

strona główna
Odpowiedź z Cytatem

Ostatnio edytowane przez zuber ; 11-04-2013 o 20:52
Junior Member

Domyślnie
Niemcy są bardzo ciekawym krajem nie tylko pod względem biznesowym czy technologicznym, także myślę że warto tak czy siak odwiedzić naszego sąsiada, zwłaszcza że daleko nie mamy, a pod względem finansowym podróż wcale nie musi wyjść drogo Tanie loty • Bilety lotnicze • Tanie linie lotnicze • Sky4Fly Na miejscy ceny już nie są co prawda tak optymistyczne, ale dużo zależy od tego na co się kto nastawia i co potrzebuje.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Dentysta spec.
Domyślnie
Witam.Czy ktoś móglby mi polecić wygody hotel w Poznaniu? Razem ze znajomymi dostaliśmy zaproszenie na konferencję ale musimy sami zapewnić sobie nocleg

Ostatnio edytowane przez hassan123 ; 11-17-2014 o 07:29
Junior Member

Status: Student
Domyślnie
Niestety nie mogę Ci pomóc. W zamian za to, trzymaj link do programu wypełniającego deklaracje PIT online: e-Deklaracje 2014/2015 - Rozlicz PIT Zgodnie z Ministerstwem Finansów!
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
No cóż, ja niestety też nie pojadę, bo biznesowo do Niemiec nigdy nie jeździłam. Turystycznie to owszem, byłam na wycieczce objazdowej: http://www.qtravel.pl/rainbow-tours/...0?query=niemcy
Naprawdę fajna i ciekawa, ale to jednak tylko zwykła wycieczka. Ale polecam, bo bardzo jest tam fajnie.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
My wyjeżdżamy z Niemiec na wakacje - wiec traktujemy je jedynie jako kraj tranzytowy. Ostatnio lecieliśmy na Malediwy, a w zeszłym roku zobaczyliśmy Mauritius. Zawsze lecimy z Frankfurtu albo Monachium bo to największe porty lotnicze i najłatwiej tam się dostać z Polski.
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0