[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Banned

Status: Pacjent
Domyślnie Jak obliczyć ryczałt ?
Jak obliczyć ryczałt ? Poczytajcie na tym forum biznesowym o wielu możliwościach, dokładnie się tego dowiecie !
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ciekawe rozwiązanie tylko wolałabym sama tego nie robić, myślę że lepiej opłacić księgową i niech to robi bo łatwo można się pomylić.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Witam, ja osobiście polecam usługi księgowej lepiej i taniej niż samemu odpowiadać za błędy
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
A czy ktoś słyszał o zmianach w przedstawianiu danych podatkowych w formie jednolitych plików kontrolnych ? Pliki jpk mają być elektroniczną wersją ksiąg podatkowych oraz dowodów księgowych i być przesyłane na żądanie organów podatkowych. Ciekawe rozwiązanie które podobno działa już dobrze w innych krajach.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Już od nowego roku weszły nowe wymogi odnośnie fakturowania. Na szczęście od niedawna pracuję na https://afaktury.pl/ a on jest w pełni dostosowany. Nie muszę się martwić, czy za kilka miesięcy szukać nowego programu, bo mam tu wszystko co potrzebne.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Z takimi sprawami lepiej zgłościć się do doradcy finansowego a nie pytać na forum, bo w te odpowiedzi nie ma co wierzyć....
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0