[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Inne
Domyślnie Czy opłaca się wstawiać implanty?
Witam, mam imponującą dziurę w miejscu, gdzie powinien znajdować się 5 ząb... i wypadałoby wreszcie coś z tym zrobić, ale w ogóle nie jestem zorientowany w sprawach dentystycznych. Prawdę mówiąc to w ogóle za rzadko odwiedzam dentystów ale to chyba każdy tak ma. W każdym razie proszę o radę.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Po radę w Twoim przypadku powinieneś iść raczej do dentysty,żeby zobaczył jak ten ząb wygląda i jak da się temu zaradzić, bo na forum raczej będzie ciężko coś poradzić
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Tak, lepiej zasięgnąc rady dentysty.
Odpowiedź z Cytatem
Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi.
Junior Member

Domyślnie
implant to uper sprawa pod warunkiem, ze korona zostanie dobrze zrobiona. Ja za pierwszym razem mam 1 implanta trafiłam na niedoświadczonego stomatologa i pod koronę dostawało mi sie jedzenie. Teraz mam zrobiona koronę nowa i jest jak mów prawdziwy ząb super
Odpowiedź z Cytatem
Nowość stomatolog Radom zapraszamy serdecznie.
Senior Member

Domyślnie Implanty
Pewnie, że się opłaca! To znacznie lepsze rozwiązanie niż tradycyjna proteza. Nie zanika kość, estetyczniej to wygląda. Znajoma była ostatnio u stomatologa implantologa należącego do Implant Masters Poland i umówiła się na zabieg. Wiem więc od niej, że nie dość, że to dobra metoda uzupełniania ubytku, to jeszcze, że lekarz ten jest godny polecenia.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jest to niestety dość kosztowny zabieg, mój mąż niedawno zdecydował się na wstawienie implantu i kosztowało nas to niecałe 5 tyś zł. Szukaliśmy najtańszej kliniki w Szczecinie, jako że tam mieszkamy. Znaleźliśmy dwie godne uwagi, jedną na ulicy panieńskiej Klinika Dentystyczna | Dental Implant Aesthetic - Stomatolog Szczecin i jesteśmy zadowoleni.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
duzo ... .ale wiem że sa tacy co biorą taniej
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Firma dent.
Domyślnie implanty
Najpierw zęba powinien obejrzeć stomatolog. On też podejmie jego prawidłowe leczenie i zadecyduje o jego uzupełnieniu. Oczywiście najbardziej popularne są implanty jak i też zazwyczaj najbardziej kosztowne Jak zakłada się implanty stomatologiczne?. Można zrezygnować z implantu i poddać się innemu uzupełnieniu, tym bardziej że brak zęba nie jest w dość widocznym miejscu. Do ortodonty w Bielsko Białej można wybrać do Rodentica, a tutaj można zobaczyć koszty leczenia i wstawienia zęba - www.rodentica.pl/cennik/
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Myślę, że warto zacząć od wizyty u stomatologa ogólnego, który podczas konsultacji będzie w stanie lepiej doradzić niż tu na forum.
Ale odnoszę wrażenie, że to jest prawidłowa kolejność, jeżeli zależy Ci na tym, by korona była zbliżona do koloru zębów to dobrze będzie się nią zająć po wybieleniu.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja właśnie podjęłam decyzję o wszczepieniu implantów. Moje zęby to zawsze był jakiś koszmar. Niepokoi mnie tylko pytanie czy są jakieś powikłania po wszczepieniu implantów? Myślę jednak, że obecna medycyna wszystko potrafi zminimalizować.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0