[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Status: Pacjent
Postów: 20
#1
Domyślnie Bóle głowy
Witam serdecznie,
od jakiegoś czasu miewam silne, długo trwające bóle głowy.
Myślałam, że jest to wina jakiegoś chorego zęba (kiedyś miałam taki przypadek), ale po wizycie u dentysty okazało się, że wszystko jest ok.
Zaczęłam się zastanawiać nad wykonaniem tomografii. Szukałam w internecie i znalazłam bardzo dobre opinie o Gabinecie Neurologicznym w Warszawie, gdzie można takie badanie wykonać (na Al. Jana Pawła II). Przyjmuje tam Dr Piotr Ślifirczyk, który specjalizuje się między innymi w leczeniu migren, więc mam nadzieję, że zdoła mi pomóc.
Czy mieliście może kiedyś wykonywaną tomografię? Jak to wygląda w praktyce?
Odpowiedź z Cytatem
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Status: Pacjent
Postów: 48
#2
Domyślnie Implant
Niestety, ale z powodu zęba może bardzo boleć głowa. Moja znajoma miała źle założonego implanta... i od tamtego momentu często bolała ja głowa. Dopiero po wizycie u https://ratynscy.pl/implantologia/ ból głowy minął
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Status: Dentysta spec.
Postów: 16
#3
Domyślnie Bóle głowy
W przypadku takich bóli niezbędna jest wizyta u specjalisty. Przyczyn może być bardzo wiele, dlatego nie należy zwlekać. Tomografia jest bezbolesna i nie trwa długo. Z własnego doświadczenia wiem, że czymś normalnym po zabiegu wszczepienia implantu jest obrzęk twarzy czy drobne zasinienia, przy których pomoże zimny okład i leki przeciwbólowe. Zasadniczo każdy może poddać się wszczepieniu implantu zęba, a powikłania czy odrzucenia są bardzo rzadkie. Aby upewnić się czy kwalifikujemy się do tego zabiegu warto przeczytać artykuł na moim blogu www.medykdent.pl/blog/czy-kazdy-kwalifikuje-sie-do-wszczepienia-implantu/
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Status: Pacjent
Postów: 4
#4
Domyślnie
A czy czytacie może jakieś porady czy wskazówki dotyczące zdrowia na internecie? Czerpiecie wiedzę z jakiś blogów ? Ja też miałem ostatnio taki problem, nie wiedziałem skąd on się bierze, ale natrafiłem na http://vivanatura.pl/kiedy-boli-glowa/ i szczerze trochę mi się otworzyły oczy w tym momencie. Moim zdaniem bardzo fajnie czytać na jakiś sprawdzonych stronach. Robicie tak i macie może takie swoje strony ?
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0