[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
Przyznaję całkowitą rację, że w publicznych uczelniach nauczą cię więcej niż w prywatnych. Polecam studia w Warszawie - nie ma to jak stolica.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Cytat:
Napisał olekdwa Zobacz post
ja bym polecał Studia online najlepsza sprawa, można studiować bez wychodzenia z domu.
Myślę, że zapytanie dotyczyło tematyki stomatologii, a na prezentowanej stronie nie ma takiego kierunku. A może źle patrzę ?
Odpowiedź z Cytatem
Pytasz, jak oszczędzać? Zapraszam do zapoznania się z treściami zamieszczonymi na blogu finansowym.
Junior Member

Domyślnie
Ktoś tu wspominał o studiowaniu online. Nie wyobrażam sobie takich studiów np. jeżeli chodzi o stomatologię. Przecież trzeba koniecznie na takich studiach odbyć praktykę.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
To prawda, studia online nie przygotują tak dobrze jak studia dzienne. W szczególności na taki kierunek jak stomatologia.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A są studia online takie jak Stomatologia ? Wydaje mi się, że nie...
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Nie wyobrażam sobie studiować stomatologii przez internet
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Studia online nie są złe ale np. w wypadku kierunków jak stomatologia, na pewno by się nie sprawdziły.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Polecam studia dzienne. Najlepiej przygotowują do zawodu.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Tutaj nie do końca zgodzę się z Tobą, że studia dzienne przygotowują lepiej do zawodu Na studiach zaocznych realizowany jest taki sam program, jednakże więcej wymaga się od studenta, gdyż liczba godzin nie pozwala na zrealizowanie takiego samego programu jak na dziennych. Ja przykładowo jestem na studiach niestacjonarnych I stopnia na WSE, a dokładniej na Studia I stopnia: Grafika | WSE Kraków . Mam znajomego z dziennych i przerabiają to samo - u nas tylko więcej musimy robić w domu, ale dla mnie to nie problem, gdyż interesuje mnie taka tematyka Ogólnie forma zajęć jest bardzo fajna, gdyż mamy wiele zajęć praktycznych, a nie jak na publicznych uczelniach sama teoria, a jak już ćwiczenia to sprzęt z XX wieku - tutaj to wygląda zupełnie inaczej
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Wolałbym wybrać studia dzienne. Moim zdaniem są lepsze niż studia zaoczne pod kilkoma względami.
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0