[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Kolory ścian
Czytałam ostatnio na Blog o Wnętrzach | bardzo ciekawy wpis na temat sztuki wyboru koloru ścian.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Inne
Domyślnie
Kolor ścian salonu na poddaszu, który byście wybrali? Wiadomo, że jasne odcienie, ale co teraz trendy.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Chyba najlepszymi kolorami są pastelowe odcienie kolorów.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja zmieniałem kolor ścian, ale przy okazji postawiłem jeszcze na zmianę mebli. Takie meble z europalet mi wpadły w oko: https://sprzedajemy.pl/poradnik/meble-z-europalet,512 . Można je kupić, a można je w sumie też zrobić samemu.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ale mowa o kolorach ścian w gabinecie dentystycznym czy w domu/mieszkaniu? Bo jeśli chodzi o gabinet - nie znoszę białych ścian (ani w ogóle tych wszystkich chłodnych, szpitalnych kolorów). Moim zdaniem powinno się stawiać na nieco przytulności.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Rzeczywiście ciekawy. Jeżeli chodzi o gabinet dentystyczny to raczej nie poszalejemy z kolorami. Nie polecam czerwonego.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Racja, wszystko zależy od danego wnętrza. Ja mimo wszystko jestem za jasnymi pastelowymi barwami, pstrokacizny nie znoszę, nie mówiąc już o ciemnych barwach.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
ja bardzo lubie ciepłe kolory typu pastelowy
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja dobieram kolory zgodnie z psychologią kolorów. Czyli dlaczego lepiej nie malować na czerwono ścian w sypialni dziecka, bo lepiej pasuje jasny róż, błękit, zieleń.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
Przepadam zdecydowanie za kojącymi odcieniami koloru niebieskiego . Mój pokój pomalowany jest na błękitno - niebieski (jasno niebieski).
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0