[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Stomatologia estetyczna - Śląsk
Poszukuje dobrego specjalisty ze stomatologii estetycznej, chodzi mi dokładnie o wybielenie i korektę kształtu zębów. Dostałam ostatnio kontakt do gabinetu www.machniak.pl ktos wykonywał w tym gabinecie już takie zabiegi?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
gabinet stomatologiczny Gliwice Klinika implantologiczna Gliwice | Katowice: implanty zębowe zajmie sie twoimi zebami optymalnie moja cala rodzina chodzi tylko do tej kliniki bo jest dobra i mila opieka. Poza tym jak na taka klinike to maja spoko cennik
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja się leczyłam u tej pani:
dr n. med. Aleksandra Drozd - opinie - stomatolog Katowice - KCP.PL
i jestem bardzo zadowolona. Ceny potrafią być trochę wysokie, ale jakość usług również jest wysoka
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Chodzę do Centrum Medor w Częstochowie, miałam tam wybielane zęby nakładkami. Jak jesteś zainteresowana to możesz sobie na ich stronie poczytać trochę o technikach wybielania Wybielanie Zębów Stomatologia Częstochowa - Centrum Medor kontakt do nich możesz też tam sprawdzić Stomatolog Ortodonta Protetyka Implanty Częstochowa Medor
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Jak na śląsku to polecam jeszcze tą klinikę: Stomatolog (dentysta) Pszczyna - Stomatologia Zaremba
Stały klient Zdecydowanie na plus wizyty.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie stomatologia
Polecam http://atria.com.pl/kontakt-myslowice - 5 oddziałów na Śląsku, na pewno będziesz zadowolony
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A może warto zostawić ten temat specjaliście? Przynajmniej ja bym tak zrobiła...
Odpowiedź z Cytatem
Wytrzymasz wszystko.
Junior Member

Domyślnie
Stomatologia estetyczna tylko w Rodentice w Bielsku-Białej. Najlepsza klinika w jakiej byłam. Super podejście do pacjenta. Na prawdę jestem zadowolona! Mam teraz hollywoodzki uśmiech. http://rodentica.pl/
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0