[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Bardzo dobrych dentystów znajdziesz tutaj: Dentica Bieleccy - Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny - Kontakt. Mój znajomy robił sobie u nich implanty wraz z odbudową dziąsła. Zabieg był bardzo trudny i wielu innych dentystów odmówili mu pomocy, a Bieleccy się podjęli. Ponoć przyjeżdżają do nich z całej Polski.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Skąd jesteście? stomatolog w warszawie jest bardzo dobry, chodzi konkretnie o witclinic . O usługach możesz przeczytać w sieci na ich autorskiej stronie. Zdecydowanie to oni górują w stolicy Sprawdź ich koniecznie.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jeżeli mamy problem z wyborem odpowiedniego gabinetu dentystycznego to proponuje iść do kogoś sprawdzonego. Będziesz mieć pewność , ze ktoś dobrze zajmie się Twoimi zębami. Może tutaj Stomatologia Steczko , będziesz zadowolony z usługi.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
widzę, że nikt nie poleca niczego z okolic śląska, więc ja dodam od siebie fajne centrum, mają 5 oddziałów na śląsku, stomatolog mysłowice , Katowice, Chorzów, ruda i Siemianowice śląskie, polecam
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Dorzucę też coś od siebie. Jeśli chodzi o Śląsk to poszedł bym do gabinetu w Gliwicach http://www.implantygliwice.biz.pl. Mają duże doświadczenie w temacie implantów. Sam usłyszałem o tym miejscu z polecenia znajomego który był zadowolony z usług. Jak odłożę trochę grosza to sam się tam wybiorę...
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie dentysta Wrocław
Czy ktoś z was robił może rtg zębów ? Nigdy nie byłam u dentysty i strasznie się stresuje. Znalazłam że w tej klinice robią rtg http://lux-dent.com.pl/rtg-zebow.html . Może mi ktoś podpowiedzieć czy mają dobrą ofertę ?
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0